Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Melyik az a könyv, mi a címe...

Melyik az a könyv, mi a címe amiben emberi tulajdonságok alapján kötnek 1 állathoz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 15:17
1 2 3
 11/29 Mirk ***** válasza:
Szerintem úgy értette a kérdező, hogy például elmondják xy személy tulajdonságait majd azt mondják, hogy na te tigris vagy, te sas, te nyúl stb.
2012. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Kedves Mirk,végre valaki megértette a kérdésemet!

Van állítólag egy ilyen könyv és a címe,szerzője érdekelne.

2012. jan. 29. 15:58
 13/29 Tom Benko ***** válasza:
Ja! Írj egyet, és akkor te leszel ama könyv szerzője.
2012. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
..van erre egy egyszrű formula ,mondj három állatot .akarom mondani irj...majd visszatérünk rá
2012. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Jó,inkább ne is írjon senki,látom nem vette komolyan senki!!

Az ilyen idióta válaszokkal nem megyek semmire!

2012. jan. 30. 15:01
 16/29 anonim ***** válasza:
..most bocsesz de az idióta kérdésedböl nekem az jött le hogy szerencsétlen embereket kötnek hozzá valamilyen állathoz büntetésböl , különben meg senki nem köteles neked segiteni ugyhogy fejezd be a pattogást
2012. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Ez nem pattogás már bocs! De az x válaszadóból 1 valaki tudta miről beszélek,a többi meg mivel hülyeséget írt valószínűleg nem is hallott róla! Tehát ha én nem tudok valamiről nem írok egy kérdésre olyat amivel nem tudok segíteni! Innentől kezdve te fejezd be inkább a pattogást és keress olyan kérdést amihez értelmeset tudsz hozzászólni! Köszi!
2012. jan. 30. 18:34
 18/29 anonim válasza:

Bocsi, de én pl nem szándékkal írtam idióta választ!!!!!

Egyszerűen félreértelmeztem a kérdést, és ahogy én értelmeztem, arra megfelelő volt a válaszom.

És szerintem több válaszoló is segíteni akart, és NEM idióta válaszokat adott, azért mert nem vette komolyan a kérdést....

A kérdésed félreérthető volt, és nem csak számomra. Ha írtál volna rá magyarázatot, ahogy Miró tette , akkor talán megfelelő választ kaptál volna.És azt hiszem miután leesett az embereknek, hogy mit is szeretnél , nem kaptál rá idióta válaszokat.Azt hiszem legközelebb kétszer meggondolom segítsek-e valakinek.....

2012. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
Ja bocs nem Miró, hanem Mirk.
2012. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Tom Benko ***** válasza:
Próbáltam a lehető legvalószínűbb értelmezésre válaszolni. Legközelebb egyértelműsítsd a kérdésedet, van arra egy egész pofás kis terület a kérdésfeltevés oldalán.
2012. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!