Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy képzeled a mennyországot...

Hogy képzeled a mennyországot vagy a halál utáni világot?

Figyelt kérdés
szkeptikusok csont és bőrrothadásról szóló véleményeivel nem megyek sokra:)
2011. aug. 3. 16:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ha meghalsz akkor sajna meghalsz! ÉS KÉSZ! SEHOL SEMMI!

nem fogsz érezni,látni semmit! ha meghaltál akkor annyi és kész!!! nem fog töréni semmi!

2011. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
a halálos ágyadon is erre fogsz gondolni?
2011. aug. 12. 15:44
 13/17 anonim válasza:
Biztos hogy nem csak a SEMMI lesz utánna. Az nem lehet! Valammi van de nem fogunk az életben rájönni, végülis minek akarná bármi vagy bárki is, hogy előre megtudjuk??
2011. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
örök nirvana :D
2011. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
igen, egy örök Nirvana (koncert)
2011. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
84%

Én úgy képzelem el, hogy ha halálunk után van még feladatunk itt a Földön akkor újjászületünk, ha már nincs akkor a Mennyországba kerülünk, mert elvégeztük a feladatunkat és mert Jézus megbocsájtotta a bűneinket.

A Mennyországot egy békés helynek képzelem el, ami mindenkinek másmilyen lesz. Mindenkinek olyan Mennyországa lesz amilyet akar és azokkal az elhunyt személyekkel találkozik majd akikkel akar. Én pl az enyémet úgy képzelem el, hogy egy nagy széles lépcső vezet felfelé, a lépcső tetején egy alagút előtt vár valaki aki valaha közel állt hozzám és bevezet az alagútba, az alagúton túl pedig a tenger közelében egy nagy üres tisztás ahol gyerekek szaladgálnak és az idősebbek piknikeznek vagy a tengerben úsznak. Mindenesetre ezt csak én képzeltem el így és lehet hogy hülyeségnek fogjátok tartani:D

2015. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2016. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!