Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az leszek vagy nem? Kérem...

Az leszek vagy nem? Kérem adjanak választ!

Figyelt kérdés
azt szeretném megkérdezni , hogy tényleg olimpikon leszek-e ?
2011. aug. 1. 12:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
amit tudni kell : Tóth Nikoletta , 1998.05.20, Szolnokon születtem , és atlétikát sportolok
2011. aug. 1. 13:01
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
nem leszel az
2011. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
akkor mi leszek ?? mert az edzőm azt mondta , hogy én leszek a jövő bajnoka és egy jósnő és egy tisztánlátó is azt modnta , hogy az leszek ! :)
2011. aug. 1. 13:04
 4/18 anonim ***** válasza:
Te döntöd el, mi leszel. Nem kell kiválasztottnak lenned, hogy olimpiai sportoló legyél. Ha 20 jósnő azt mondja, hogy esélytelen, hogy akár egy háziversenyt is megnyerjél és Te ezt elhiszed és feladod, akkor nem leszel az. Ha én azt állítom magamról, hogy a héber numerológia atyja vagyok, és azt mondom, hogy igenis az leszel, akkor úgy állsz hozzá, és több esély van rá. Gyakorlat teszi a mestert, döntsd el mi akarsz lenni és ne a szerencsére meg a világ legbizonytalanabb dolgára, a jövőre bízd. A múlt és a jelen a tiéd, ott éljél.
2011. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A múltkori "jóslásban" nem hittél eléggé? :)


Ha ilyen bizonytalan vagy benne, akkor sokkal nehezebb lesz.


Csak rajtad áll, nem idióta jósokon.

2011. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy olimpikon leszel-e, nem azon mulik, hogy a sok gyoker jos mit mond! Ha kitartoan eddzel, akkor van eselyed ra!
2011. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
akár lehetsz az is, de nem azért mert egy jósnő azt mondta..
2011. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

először is: ez hülye kérdés...szerinted minden GYIK-es felhasználó jósnő???

másodszor: ha folytatod akkor biztos...

2011. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez csak rajtad múlik!

A sport az a terület, ahol Te tudod irányítani a dolgokat.

Mert te edzel, te sportolsz.

Ez nem olyan, mint mondjuk a regényírás, vagy a festészet, hogy vagy megveszik, vagy nem.

Mert szubjektív a dolog.

A sportban mérhető eredmények vannak, tehát én azt mondom: higgy magadban, mert ez csak rajtad áll!

2011. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem leszel.

Ezt azért gondolom, mert ha az lennél, akkor már tudnád, hogy az leszel. Vagyis ízig-vérig éreznéd, hogy márpedig te olimpikon leszel. Benned túl sok a kétség, kevés a hit.

Persze ez nem szentírás, és változhat, bebizonyíthatod az ellenkezőjét, de a hozzáállásodon változtatnod kell.

2011. aug. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!