Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi oka lehet, hogy vonzok egy...

Mi oka lehet, hogy vonzok egy férfit, ha teheti keresi a társaságomat? Én öt, épp ugy kedvelem.

Figyelt kérdés

Ez ugy kezdödött,hogy adott egy névjegykártyát,azért hogy a cimét küldjem el egy közös ismerösünknek.Majd panaszkodott,hogy az ismerös nem ír,de én sem.Azota az ismerös még mindig nem ír,de ö neki valahol meg van az ismerös címe.

Volt egy esemény,amin velem együtt sokan nem jelentünk meg,ezért én kaptam a lecseszést."Ő csalodott."

Elejével azt hittem szerelem,de aztán kiderült,hogy komoly kapcsolatban él.

Mi lehet ennek az oka?Pozitív energia?Karma?Lehet az elözö életünkben is jo barátok voltunk?Mivel lehetne ezt az érdekes valamit magyarázni?


2011. jún. 19. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Velem is megesik, hogy olyan emberhez, akit soha nem ismertem pozitívan viszonyulok és olyan érzésem van, mintja 1000 éve ismerném.

Vagy csak be akart csajozni.

2011. jún. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

jajj istenem, mért kell a léghétköznapibb dolgokban az ezotériát keresni??

2 ember szimpatikus egymásnak, megesik...

2011. jún. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szimpátia...talán ez egy elfogadhato válasz.Köszi.:)
2011. jún. 19. 00:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző életek valamelyikében lehettetek testvérek, barátok, szülő - gyer, szerelmesek, st, bármi. Nem kell mindenben keresni az ezotériát, mert ott van mndenben. Ha megtalálod akkor is, ha nem tudsz róla, akor is. De én egyetértek azzal a gondolattal, hogy valamilyen módon, személyesen vagy közösségben együtt voltatok. A lelkek sokszor lélekcsoportokat alkotnak, és úgy inkarnálodnak, hogy szomszédok, osztálytársak, egy faluban lakók, vagy családtagok, stb. lesznek. (Edgar Cayce könyvében olvastam erről.)
2011. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, tetszettél neki. Ehhez nem kell semmi karma. Az, hogy a párkapcsolat mellett ez ennyire fontos neki, akkor vagy nem törődik a párjával vagy éppen nincsenek jóban, vagy csak kalandot keres, stb. Nem tudom, nem találok benne semmi olyat, ami miatt ezoterikus dolog kéne egy ilyen dolog megértéséhez
2011. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akart becsajozni,és nem keresett kalandot.Mert tudta hol a határ,ö nem felejtette el ,hogy barátnöje van.Más elfelejtette volna,az biztos!!!
2011. jún. 19. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!