Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki lehet ebből szálni?

Ki lehet ebből szálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hogyha létezik a reinkarnáció akkor ugye halál után az ember ujjászületik, a kérdésem az lenne hogy mit kell tennem ha azt akarom hogy ne szülessek ujjá soha?
2011. jún. 10. 15:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
6%

Marha egyszerű: Mivel senki nem szülteik újjá, így nem is kell belőle kiszállnod. (Igen, 2 L-el írjuk hogy kiszállni.)

Nem kell minden marhaságot elhinni, akik terjesztik sem tudják bizonytani, mert mégis hogyna is bizonyíthatná...

2011. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Remélem is hogy nem kell ujjászületnem. Ja igen kiszállni :D
2011. jún. 10. 15:43
 3/27 anonim ***** válasza:

Első

Te tudod bizonyítani, hogy nem létezik a reinkarnáció? Én sem hiszek benne, de nem állítanék ilyet, hogy biztosan nem létezik.

2011. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A reinkarnáció, és újjászületés tana szerint, ha eléred a megvilágosodást akkor kilépsz a születés, és halál körforgásából. Ez bekövetkezhet akár 1 élet alatt is, de sokszor sok 1000 élet is kevés hozzá.
2011. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Mivel valószínűleg nem fogod tudni hogy előző életedben nem akartál volna újjászületni, és lehet a következő életedben már máshogy fogod gondolni, így szerintem felesleges "elkerülni".
2011. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
Nos, állítólag a lélek maga dönti el, mikor kész arra, hogy újra szülessen.Ha ez tényleg így van, akkor nem kell aggódnod.
2011. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 BlackSword ***** válasza:
49%
Ne félj kérdező... Az elsőnek van igaza... A reinkarnáció is ugyanolyan mese, mint a Micimackó... Akik mpedig azt írják, hogy bizonyítsuk, hogy nem létezik, azok meg végtelenül buta emberek, mert még azt sem tudják, hogy az állítást kell bizonyítani, egy tény meglétét, és nem annak meg nem létét... Olyan ez, mint a büntetőper... Egy ember addig nem bűnös, amíg az ellenkezője be nem bizonyosul... Tehát a reinkarnáció sem létezik, amíg valaki be nem bizonyítja... Eddig pedig nem volt bizonyíték...
2011. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%

Black Sword!

Ha jól olvasom sikerült párhuzamot vonnod egy állítás bizonyítása, és egy büntetőper között! :)

És te beszélsz végtelenül buta emberekről. Gratulálok!

2011. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

black sword

Én írtam a bizonyításról. Elég idióta párhuzamot sikerült találnod. Mint már írtam én NEM hiszek a reinkarnációban, mégsem tagadom meg. Ha minden ember ilyen alvakult lett volna, mint te akkor még mindig barlangokban laknánk...

2011. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen kézzel fogható bizonyítékot vársz egy nem anyagi természetű dologról?
2011. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!