Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Írnátok konkrét árakat a...

Írnátok konkrét árakat a pálmalevél kerestetéséről?

Figyelt kérdés
Csak olyan irjon,aki megis találta...
2011. ápr. 25. 18:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Árváltozás történt,erről mint régebbi érdeklődő,emailban kaptam tájékoztatást.Eszerint 2011 május 01.-től az általam föntebb leírt összeg van érvényben.Ezek az árak már bruttósítva vannak.
2011. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem szóltam, bocsánat!:)
2011. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap "olvasták" fel a pálmalevelem. Ha tudni akarod az igazat erről akkor priviben keress meg. Ha kérsz egy példányt a teljes hanganyagot odaadom ami készült. Én még "olcsón" megúsztam. Csak mert arról senki nem tájékoztatott hogy a jóslatuk (siker, gazdagság, egészség) csak akkor teljesül ha utána még hónapokig adakozok, fizetek súlyos tízezreket, hetente többször eljárok a "templomukba". Amúgy én egy éve fizettem 12000 Ft körüli regisztrációs díjat, tegnap pedig 18000 Ft-ot a felolvasásra. CD-n megkaptam a teljes hanganyagot.
2011. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én meg úgy tudtam, csak azoknak van jóslata pálmalevélen aki személyesen fogják felkeresni Indiában a levelüket. Ezt több helyről hallottam. Érdekes.... Nem véletlen az iwiw, facebook, meg a többi. Néhány hét, hónap és azt is tudják mikor szartál, már bocsánat! Én meg ebben nem hiszek, főleg, hogy ennyi pénzt kicsalnak. Egyébként hiszem a levelek létezését és a jóslatot is.
2011. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Gyerekek, csak nézek, mint a moziban!! Mi a fene az a pálmalevél? Mármint amiről itt szó van! Pár szóval irjátok már le. köszi.
2011. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!