Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért "utálhatjuk" egymást...

Miért "utálhatjuk" egymást egy fiúval? Karmikus ok tán? 25L

Figyelt kérdés
Van egy fiú,nálam egy picivel idősebb,konkrétan hat év van közöttünk.Nagyon furcsán érzem magam a közelében,mintha 200 kiló ólom nyomná a szívemet.Nem vagyok belé szerelmes,ez még annál is nyomasztóbb.Sőt mi több,még a srác is igencsak furcsán érzi magát az én közelemben,de ő sem szerelmes belém.Ártani egymásnak még soha nem ártottunk semmit,nem is áll szándékunkban.Az oka máshol gyökerezik valószínűleg.
2011. márc. 23. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

arrol hallottal e h elso benyomas? valami miatt mindketten rossz benyomast tettetek a masikra ( mely az elso 5 masodpercben bekovetkezik) es onnantol nem szimpatikus. van ilyen. Ebbe karmat, asztrologiat, jovendomondast, alomfejtest fengshuit belevinni, hat hogyisfogalmazzak finoman: kvanagy fsag.



De lehet, hogy igazad van, es karmikus okai vannak annak, hogy van 1 ember, akit valamiert nem kedvelsz. ( mintha ilyet meg nem latott volna a vilag)

2011. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
ja. Ebből lehetnek a nagy szerelmek
2011. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem azért utálhat téged, mert hiszel az ilyen ezos baromságokban.
2011. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Már a találkozás is karmikus. A többit pedig fel lehet fedni megfelelő módszerrel. Ez fontos, mert különben visszük tovább a problémát.

2011. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Nálam is volt már többször is olyan, hogy valakivel nagyon nem bírtuk egymást, és nem is tudtuk, hogy miért.
2011. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!