Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan oldható fel egy múltban...

Hogyan oldható fel egy múltban létrejött karmikus kötés?

Figyelt kérdés

Adott egy illető, csúnya, öreg, kotnyeles, stb. hölgy; akivel ha ebben az inkarnációnkban találkoztunk volna először, eszembe nem jutna még beszélgetni se. Viszont az első pillanattól kezdve olyan hatással van rám, hogy a gyökércsakrámat bekapcsolja, az összes többit meg ki. Magyarul valami kegyetlenül erős szexuális vonzást gyakorol rám.

Sikerült visszafejteni a múltunkat egy 500 évvel ezelőtti életre, ahol én elég arrogánsan viseltettem az illető felé. És most rengeteg átfolyás aktiválódott abból az életből.

Viszont teljesen tanácstalanul állok a helyzet előtt... Hogyan oldható meg az ilyesmi?

32/N


ui.: Kérlek, ne írjatok olyan válaszokat, hogy ilyen nincs, mert ha tapasztalom, akkor van. És olyat se, hogy biztosan egy b@...tlan pi... vagyok, mert egyébként teljesen normális, harmonikus párkapcsolatban élek. És nem vagyok "beteg gerontofil leszbi" sem. Ja, és nem, köszönöm, nem fordulok az EzoTV "szakembereihez". Bármilyen más, segítőkész választ, előre is köszönök. :)


2011. szept. 28. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

"Sikerült visszafejteni a múltunkat egy 500 évvel ezelőtti életre."

Hogyan sikerült? Kinek a segitsegevel?

Aki ebben segitett, az biztos jobban ert hozza, hogy hogyan oldhatok fel a karmikus kapcsolatok, mint itt a sok ezot olvaso es ez alapjan kialakult velemenyet leiro, magamat is beleertve.

Mert nekem voltak almaim, amik egy nagyon jo elemzö szerint elözö eletbeli törtenetek vagy azok "generaltak" az almot, de meg szerinte is csak "nagy valoszinüseggel"!

En ugy gondolom, hogy a karmat nem lehet egy csapasra feloldani, azt meg kell elni, azzal együtt kell elni, elfogadni es nincs mit tenni. Lehet viszont a sajat hozzaallasunkat megvaltoztatni. De hogy szexualis vagyat? A vagy az csak van, azt a sziv vezerli, akaratlagosan nem befolyasolhato. Max. elnyomhato magunkban, de az meg nem jo.

Kerdes, miert merülnek fel benned ilyenek? Ha jo a szexualis eleted, akkor az miert nem eleg? Sztem figyeld meg, mikor jelentkezik, jut eszedbe a vagy, es keresd a miertet, hatha...

Vagy kineziologus tud-e segiteni ilyemin?

2011. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
a rossz karmát jóval kéne felcserélni
2011. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Lehet egy múltbéli szerelmi kötés (amit eredeti nevén "szex mágiának" hívunk. ) Valamelyik életetekben ellenkező neműek voltatok, és valaki (vagy valamelyikőtök) csinált egy ilyen kötést. Nem hiába mondják, hogy ezzel nem jó szórakozni...

Csak szakember segíthet egy ilyen feloldásban.

2011. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Karma nincs. Ezzel máris sikerült feloldani. Csá
2011. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy masik kerdesnel ajanlottak, hatha ez alapjan szimbolikusan kitalalsz valamit, pl. ket összekötött rongybabat ritualeszerüen szetvagsz, elegeted a madzagot...stb, de döntsd el Te, hogy mit csinalsz:


[link]


Gondolkodtam a kerdeseden, szerintem a karmikus dolgokat meg kell elni, azzal nincs mit tenni! Tisztazni magadban, miert es elfogadni. Szerintem pont arrol szol a karma, hogy az valaminek a következmenye, ami mar VAN. A meglevö mar megtörtent, amit tehetünk, hogy most a tölünk telhetö legjobbat tesszük, hogy annak következmenye is jo legyen...

A fenti oldal szerint a kötesek a csakrak müködesebe valo beavatkozasok, igy ha pl. neked egy "magus" ilyesmit csinal, akkor ö viseli ennek következmenyet, ertsd akar következö eleteben is (?), igy ez nagy felelösseg szerintem.

Nem talaltal azota ezoterikus körökben hozzaertöt?

elsö

2011. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell feloldani olyat ami nincs.A karma kamu
2011. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!