Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy tudhatom meg mi volt...

Hogy tudhatom meg mi volt előző életemben?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott hogy nem kérek idióta válaszokat,csak olyat ami a kérdésre válaszol...köszönöm! Továbbá a kérdés mindent magában foglal. Hogy tudhatnám meg hogy mi történt velem előző életemben? Lehetőleg nem olyan módszer kéne hogy menjek el valakihez (nem tudom hogy hívják az ilyen embert) aki hipnotizál. Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 22. 22:15
1 2 3
 1/27 Tom Benko ***** válasza:
10%
Sehogy. Nem volt előző életed, így nem is tudhatsz meg róla semmit.
2011. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
43%
A parapszichológus tud segiteni és nem fog hipnotizálni.
2011. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. válaszolónak az értelmes választ! :)
2011. márc. 22. 22:30
 4/27 anonim ***** válasza:
43%
A hipnózis az jó erre. Én is gondolkoztam már rajta hogy kipróbálom,de sajnos még nem volt rá alkalmam. De engem is nagyon érdekel mi voltam előző életemben.
2011. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%
Mind hülyeség, én már próbáltam, és mivel tök mást mondtak mindenhol ezért egyértelmű, hogy az egész egy nagy baromság, persze te is csak azután jössz majd rá miután csomó pénzt otthagy mindenféle csodaembereknél akik átlátnak az előző életekbe (ez már hülyén hangzik) és szép meséket mondanak majd neked arról hogy ki voltál. Nincs olyan hogy előző élet, sőt következő sem lesz... nem adok ötleteket, tényleg nem éri meg. És nem én vagyok az egyetlen aki ezt mondja.
2011. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Tom Benko ***** válasza:
54%
Kinek mi az értelmes...
2011. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
76%

Anyukám szerint ő előző életében egy orosz balerina volt. Nagyon sokat álmodik arról, hogy balerina, és folyton "diétázik", nehéz gyakorlatokat csinál és szerinte ezek az álmok sokkal életszerűbbek, mint a többi.

Amikor kicsi voltam, állítólag egyszer hirtelen elkezdtem csak így bámulni, és vmi sötét lakótelepről kezdtem beszélni, leszakadt hintával, hideg, szél... Anya rákérdezett, h mi ez, de mintha semmi nem történt volna játszottam tovább. (kb 3-4 éves voltam) És a kistestvérem kiskorában többször elmondott egy történetet, amiben ő ott áll egy téren más emberekkel, ahol van egy szobor és katonák állnak körülötte. Elméletileg sose tudta rendesen elmondani, és amikor anyukám kérdezte h mi történik, akkor mondta, h közelednek fegyverrel, de ott elakad.

Nem mondom, h ez biztos és én se tudom, mit gondoljak, de ez lehet egy előző életünkből egy emlék.

Gondolj bele, lehet vannak neked is ilyen álmaid!

2011. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%

Idióta kérdésre idióta válasz jár, de ha te hiszel a reinkarnációban, sőt, meg vagy győződve, hogy ennek gyümölcse vagy, akkor számodra idióta válasz egyáltalán nem is létezhet!

Amúgy, igazad is lehet, ha előző életedben esetleg nagyon szőke voltál, keresztényként - feltámadás után - sincs jobb esélyed...:)

2011. márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
36%
ÉN előző életemben Einstein voltam! Autoszuggesztióval jöttem rá.
2011. márc. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
48%
Én tudok ajánlani egy megbízható embert, aki nem kér pénzt azért, amit csinál. Viszont5 te adhatsz neki annyit, amennyit szeretnél. Tényleg belelát az emberekbe, szóval megbízható. Tudok elérhetőséget mondani, ha érdekel.
2011. márc. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!