Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tudod, mi a karmád?

Tudod, mi a karmád?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudom. Vagyis sejtem. De még nem utaztam vissza az előző életeimbe, így még csak halvány vonalakban van meg.
2011. márc. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elárulod nekem?
2011. márc. 17. 09:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudom. :-(
2011. márc. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem karmám hogy van feleslegem. Talán előző életemben egy beképzelt pi**a voltam, aki mindenkit kihasznált. Most engem használnak ki. Viszont ahogy idősödtem talán rájöttem hogy milyen gonosz voltam. Most kezdek én is beilleszkedni a társaságomba :). Szerintem táncoltam is, mert mit meg nem adnék hogyha táncolhatnék. De előtte ugye le kell fogynom. Meg még van egypár dolog, de csak akkor lesz biztos minden, ha megutazom az előző életeimet :).
2011. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A karmát ne keverjük a predesztinációval! A karma egy ok-okozati összefüggés a tetteink és következményei között. Ennyi. Amivel sokan keverik, az a predesztináció, azaz az "eleve elrendeltség". Ami néhány vallásban fellelhető, de abszolút életszerűtlen dolog.
2011. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, már rájöttem. Nem vidám.
2011. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nekem nincs olyanom.
2011. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A karmám azokból a dolgokból tevődik össze,amik a legnehezebb megoldandó feladatok és kihívások ebbéli életemben...
2011. márc. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én voltam már "utaztatáson", és nagyon sok minden ki is derült, de nem merném azt állítani, hogy tudom, mi a karmám. Sok-sok élet sok-sok megoldatlan feladata... Mire azt mind felderítem... :) De jó úton járok!

És fontos az is, hogy ha már felderítettél valamit a karmádból, akkor törekedj annak megoldására! Ne vidd tovább! :)


Szép estét neked!


ParlanDo

2011. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Üdvözletem!


Valószínű lehet egy ember teljes mértékű tisztánlátása egy vízió és egy álom hatására?


Úgyérzem megleltem az utam!

2013. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!