Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi a véleményetek, az én...

Mi a véleményetek, az én véleményemről?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan hely, hogy pokol nem létezik! Sokan mondják, hogy a mennyben, boldogság van, a pokolban pedig bűnhődés. Valljuk be, ez eléggé badarság. Tegyük fel, egy ember fel kerül a mennybe, de megtudja, hogy egy szerette a pokolban van. Innentől már nem tud boldog lenni a mennyben. Vélemény?
2011. febr. 16. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Se menny, se pokol nem létezik.

Ahogy túlvilági élet sem.

Ha meghaltál meghaltál.

Nincs tovább.

2011. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Az elsővel értek egyet,de ha már pokolról beszélünk,akkor az itt és most van.A földi élet maga a pokol.
2011. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de ez nem igaz, már többszázan is látták a fényt.
2011. febr. 16. 15:17
 4/10 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok.Én is láttam a fényt,mert egyszer majdnem meghaltam,és egy barátom halálát megálmodtam,épp aznap amikor meghalt.Ő is ragyogó fénybe sétált be.

A fény amit láttam lehet oxigénhiányos állapot miatt volt.

Nincs az az ember akinek ne lenne bűne,úgyhogy mindenkinek a pokolra kéne jutnia.

2011. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
ha mennyország van,akkor pokol is van...Ha egyik sincs másik sincs..De szerintem ez is csak tévhit
2011. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Asszem a zárt osztályon hangzott el:

" A föld egy másik világ pokla.."

Hmmm..

2011. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha az igaz,hogy a lelkünk nem e világból való.Talán még az is elképzelhető,hogy mi most a pokolban élünk.
2011. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Bár már bő egy hét eltelt a kérdés kiírása óta, azért írok.

Szerintem a menny és a pokol is csak az egyház által kitalált baromság, amivel a naiv hívők fejét lehet traktálni. Az "ha öngyilkos leszel a pokolra jutsz" dolog is tőlük ered, amikor igen alacsony volt a népesség ezzel a jeligével akartak segíteni a felesleges kiesésen. Elretentésképp.

nem tudhatjuk mi lesz, sokan halálközeli élmények részeseként látják a fényt, megnyugvást éreznek. Nem tudni. Majd kiderül, de addig is csak a teóriák maradnak :)

2011. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

Jól gondolod, szerintem se létezik pokol, se mennyország. Egy út van az ember és minden lélek számára, legyen az bűnöző, vagy szent! Egyébként ilyen, hogy a szerettünk a pokolban mi a mennyben.. érdekes :). Mert akit szeretnek az eleve nem kerülhet a pokolba vagy egy negatív dimenzióba. És hát az is kizárja ennek a lehetőségét, hogy halálunk után már kiszakadunk emberi kötelékeink alól, és másként látjuk majd azokat a lelkeket akiket itt a Földön ismertünk akik a barátaink, szeretteink voltak. Ők már odaát nem azok, csupán az érzések maradnak meg irányukba és fordítva is persze.


A lényeg, hogy a halálunk után egy számunkra teljesen ismeretlen dimenzióba kerülünk, én sem tudok erről sokat.

2011. febr. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha egy ember meghalt, akkor bizonyára a szerettei sem lesznek boldogok... szóval akkor meghal 10 ember, akkor az a sok rokon mind a pokolba kerülne, hiszen azok nem lennének boldogok. Szóval menny és pokol nincsen....
2011. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!