Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Rosszul álltak a bolygók...

Rosszul álltak a bolygók amikor születtem?

Figyelt kérdés

Egy fagyos november végi napon születtem és úgy érzem a sötétség megpecsételte sorsomat. Gyerekként 2x majdnem meghaltam, az egyik egy kutyatámadás volt, valamiért az addig kedvesen viselkedő kutyánk bármilyen ráhatás nélkül úgy döntött, hogy megöl 4 éves koromban. 30 öltést kaptam tőle a fejemen. Majd 90-el belénk jött egy autó szemből a főúton, máig tisztázatlan módon úgy döntött inkább balra rántja a kormányt az egyenes úton. Mivel nem voltam bekötve hátul bevertem a fejem, elájultam és csak a mentőben tértem magamhoz.

Gyerekként én voltam az, aki tüzeket rakott amin megsütötte a bogarakat, késekkel játszott, baltával csapkodta a fákat, kivágta a hal szemét miután kifogtuk és odaszegezte a fához.

Egész gyerekkorom a magányról, sötétségről és az erőszakos gondolatokról szólt. Előszeretettel szerettem a gyurmából készült embereket mindenféle lehetséges módon megkínozni és feldarabolni, ez nagyon jól lefoglalt.


Szerintem ennyi elég erről, a lényeg benne van. Érdekelne, hogy rosszul álltak-e a bolygók amikor születtem, így alapból a sötétségre születtem vagy külső hatások miatt vált belőlem ilyen ember. Elsősorban a spirituális megközelítés érdekelne. 😁



júl. 17. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Bizonyára azok a piszkos bolygók nem tudnak viselkedni. De az is lehet, hogy nem olyan színű volt a fal a gyerekszobádban, mint kellett volna, vagy hogy a november nem 31, hanem 30 napos. Bárki vagy bármi lehet a felelős téged kivéve, nem igaz?
júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előszöris szeretnélek megnyugtatni,hogy a bolygók állása senkinek sem befolyásolja az életét,vagy jellemét.


A jellem meghatározója,az ember genetikai adottsága,neveltetése,életkörülményei.


Amennyiben ezek "predesztinálnak" eleve elrendelnek valakit egy pszichotikus jellemre, azt pszichoterápiával- néha pszichoaktív gyógyszerekkel- lehet korrigálni, de temérdek példa mutatja,hogy az előbbiek nélkül, Istennek van hatalma gyökeres változást hozni.

A változáshoz az egyén akarata alapvetően szükséges!


A fent felsorolt jelenségek, minden bizonnyal egy bizonyos bizsergést okozhattak, de NEM békét,nyugalmat és boldogságot.

Azt,csak a szeretet hozhatja az emberben!


Válassz!

Bizsergésre vágysz, vagy boldogságra?... Te dönthetsz!


Szeretetet,csak a forrásától tanulhatunk, amit egyszülött Fia tanított az emberiségnek.

júl. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 IstenGyermeke1 válasza:
0%

Tökmindegy hogy álltak a bolygók.

Van ezoterika kategória is.

júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

,,Egy fagyos november végi napon születtem és úgy érzem a sötétség megpecsételte sorsomat."

Ez ,amit leírtál csak egy gondolat ,amiben te hiszel részben a születésed után lévő negatív események hatására is.

Remélhetőleg a környezeted nem fog áldozatúl esni!


Az asztrológia egy világszemlélet illetve egy módszer különböző személyiségek,jegyek,tulajdonságok kiszámítására.

Ha te ebben hiszel hidj csak a környezetednek ne essen baja.

júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!