Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hol lehet most macskám lelke,...

Hol lehet most macskám lelke, merre lehet mi csinál??

Figyelt kérdés
Novemberben hunyt el, öreg volt, orvos nem tudta megmenteni. Vajon merre van mi csinál? Sehol meg ilyen baromságok nem érdekelnek.

júl. 2. 14:35
1 2
 1/18 anonim válasza:
17%

Meghalt. Pihen. Megszűnt létezni. Szeretnék eb is hinni abban, hogy elhunyt szeretteink velünk vannak de sajnos ez nem így működik.

(Voltam halott onnan "tudom")

júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem voltál halott, mert akkor nem itt irogatnál. Ilyet kijelenteni egyébként sem lehet. Sosem értettem az ilyen embereket. Mivel se arra nincs bizonyíték hogy van, se arra hogy nincs.
júl. 2. 16:08
 3/18 anonim válasza:
76%
Akkor viccből elesztettek újra és voltam halott 14 percig 🤦
júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha halott vagy nem tudnak vissza hozni. Max közel voltál hozzá. Édes jó istenem. Xd
júl. 2. 18:24
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Kerdezo, megvedem a 3mast, tobbfele "retege" letezik a halalnak. Olvass utanuk: pl. biologiai halal, klinikai halal, agyhalal... nalad az utobbi kovetkezett be, ahogy elnezlek.
júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Bar a 3. is normalisabban fejezhette volna ki magat, helyesebben halalkozeli elmenye volt. Csak az ezo rovatban altalaban narcisztikus idiotak lopjak a napot, igy hat sokkal misztikebb es kulonlegesebb, ha valaki halott volt es feltamadt, mint Krisztus. :))
júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De akkor sem halt meg 100 százalékban. Ennyi ésszel szabad lábon te jó isten. Ez már félelmetes. És akkor te próbálsz sértegetni.
júl. 2. 22:04
 8/18 A kérdező kommentje:
Magyarul a lélek nem távozott el, ha el távozik azt már nem hozzák vissza na akkor tényleg meghalt.
júl. 2. 22:05
 9/18 anonim ***** válasza:
Ki probal sertegetni? Kezeltesd a paranoiadat... en csak felhivtam ra a figyelmed, hogy ideje kulturalodnod. A macskasok kozott sok ag eszelos.
júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ember, írni sem tudsz normálisan.
júl. 2. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!