Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám kajázás után tökre...

A macskám kajázás után tökre bebolondul, percekig ide-oda rohangál a lakásban. Tök vicces. Ti macskátok nem csinál ilyesmit?

Figyelt kérdés

2015. okt. 6. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az en cicam csak amikor elkapja az 5perc amugy eves,ivas utan nem😃
2015. okt. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém kakilás után csinálja ezt, ráadásul csatakiáltások közepette. Úgy ugrik ki az alomból, hogy repkednek az alomszemcsék, aztán jön az esztelen rohangálás, kiabálva, még a fotel is arrébb csúszik, az ágynemű is széttúrva ilyenkor. Nem beteg, kiskora óta ez a mániája.

Csak akkor zavar, ha éjszaka jön rá a bélműködés, mert persze ezt fennhangon közölnie kell velem...

2015. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tapasztaltam már hasonlót. A bátyám fél éve szerzett egy macskát "használtan". Vagyis felnőtt macskát. Olyan macskát akart, amelyik nem jár ki, vagyis szobacica. Csakhogy átverték, mert a macska kijárós. Ezt bizonyítja, hogy volt benne 4-5 kullancs is. Az első hét után folyton ki akart menni, az ajtónál nyávogott. És egyre gyakrabban megkergült, megvadult. Ilyenkor összevissza rohangált, morgott, kitágultak a pupillái, csóválta a farkát. Volt hogy nekiesett az ajtófélfának és elkezdte karmolászni. Nagyon ijesztő volt, már szabályosan féltünk tőle. Aztán hat hét után megszökött, amikor a bátyám ment ki az ajtón. Másfél hétig nem láttuk, majd visszatért. Azóta kijárós. Sokkal nyugodtabb. Bár sokkal ritkábban is látjuk. Apropó. annakidején volt egy párszor, hogy pont kajálás után vadult be. De sokszor attól függetlenül is.
2015. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valószínű a második hozzászóló esetéhez hasonlóan az én cicám is örömében ugrabugrál és rohangál fel-alá. Ő nem kijárós cica, a feje bubját is épphogy alig dugja ki a bejárati ajtón.
2015. okt. 9. 23:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is benti cica, az alom a nappaliban, az erkélyajtó közelében van, mert máshová nem fért el.

Miután befogadtam, meg is ijedtem a székelés utáni hisztitől, de mostanra megszoktam ezt a mindennapi produkciót..))

A gond csak -ahogy írtam- éjjel van, mert bejön a hálószobába üvöltözve, hogy szóljon, produkált..

2015. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!