Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Következő életetekben ti...

Következő életetekben ti melyik országba születnétek le legszivesebben?

Figyelt kérdés

jún. 29. 20:39
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

10-es

Tudtam ,hogy szemet fog szúrni valakinek :)

jún. 29. 21:53
 12/26 anonim ***** válasza:
87%
#11: tudtad, hogy ha leírsz valamit ide, azt valaki elolvassa? Te egy látnok vagy...
jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
100%
Valami, ami a tengerparton van és lehetőleg élhető, biztonságos:D
jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Alaszka Fairbanks.

Egy hatalmas farm a tajga erdő közepén földesutakkal ahol télen a motoros szánnal nyáron a quaddal megyek.Erdőmből a fát kitermelem télre közben újraültetem.Élvezem a természetet.

jún. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Leszületni?


A kérdés lényegében arra vonatkozik, hogy szerintünk, hol jó élni (tehát ebben az életben is), vagy a renikarnáció "törvényeivel" kapcsolatos?

jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

15-es

A kérdés a jelenlegi vágyainkról szól.

Amit szeretnénk ,ha a mostani életünkben is úgy lenne ,de mivel nincs ezért a köviben akarjuk azt ,hogy úgy legyen ,mint most a földrajzi élet,létre jövettel valami ilyesmi.

jún. 30. 13:39
 17/26 anonim ***** válasza:
Nem születnék le. Kézzel lábbal mindenemmel tiltakoznék. Soha többet...
jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

17-es

Én sem szeretnék ,de ha még is lekell akkor inkább amerikába születnék le.

jún. 30. 15:51
 19/26 anonim ***** válasza:

Ha nagyon muszáj, akkor Alaszka, Finnország, vagy Svájc.

Talán Svájc, mert ott nincs annyira hideg.

Feltéve, hogy abban az időben, amikor újraszületek ezek még ott lesznek ahol, és nagyjából olyan időket élnek mint most (és ne rosszabbat) 😅

Ja, és fizikailag és mentalisan is egészséges, vállalható szellemi és érzelmi intelligenciával rendelkező középosztálybeli családba, szülőkhöz. Min. 4 generacióra visszamenőleg. (Ha van ilyen egyáltalán...nincsenek nagy igényeim...🤣🤣🤣🤣)


De én tényleg arra gyúrok mindenemmel, amim csak van, hogy "muszáj" se legyen visszajönni, akkor se ha még nem jartam ki az iskolát és van hova fejlődnöm, akkor sem, ha nem vagyok megvilagosodott guru meg társai....


17 voltam

jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

19-es

,,De én tényleg arra gyúrok mindenemmel, amim csak van, hogy "muszáj" se legyen visszajönni,"

Jól teszed.

Én is elkezdtem erre gyúrni még csak elméletben ill valamennyire meditációk által gyakorlatban is erre.

jún. 30. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!