Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nagyon gyakori dejavu érzés,na...

Nagyon gyakori dejavu érzés,napi szinten, sokszor hányásig?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Már gyerekként más lelki világgal rendelkeztem, nehéz lenne mindent leírni,de a korábbi életem,nem hétköznapi,amióta anya vagyok, feleség,azóta állt helyre az életem. Gyerekként is sokszor voltak bevillanások,vele együtt jött az érzés is,egy rövid kis videó a fejembe,egy pillanat,egy történés,olyan mint nektek, amikor egy szép pillanatot megéltek,és évekkel később eszedbe jut,és átéled újra,de én azokat az embereket,helyet,sosem tudtam hova tenni.

Jelenleg az van, hogy napközben csinálom a dolgom,és olyan mintha álmodtam volna,mert nagyon közelinek érzem,és napközben elő jön bennem, néha olyan erős érzéseket vált ki, hogy elhanyom magam,bár ez maximum az utóbb 3 hónapba,5x fordult elő.

Nem igazán tudom hova tenni a dolgot.



#Dejavu érzés
jún. 8. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Mi se, úgyhogy keressél fel klinikai szakpszichológust, pszichoterapeutát. Nem tudom, hogy sikerült a deja vu-t összehozni a hányással, de a zavaros leírásod szakemberért kiált.
jún. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez csak az én elméletem, hogy az erős érzelem váltsa ki.

Az utóbbi idő eléggé stresszes volt,nem tudom ez közre játszhat e

jún. 9. 10:11
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem te ne állítsál fel elméleteket, mert azzal csak mélyebbre áshatod magad, ráadásul szinte biztos, hogy nincs igazad. Folyton csak a miértek, aztán ennek soha nem lesz vége. Keress fel egy szakembert, azzal jársz a legjobban.
jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Nyilvan kpzrejatszik a stressz. Menj pszichologushoz.
jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagy terhes? Inkább attól hánysz spontán.
jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Ehhez pszichológus kevés! Neurológiai problémának tűnik, vagy pszichiátriai. Ki kellene vizsgáltatni.
jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem egy magasabb szintű ezoterikus képességnek hangzik, hanem valamilyen pszichés vagy idegrendszeri zavar. A magasabb szint megtapasztalása jó érzés, nyugalmat hoz, örömet, fejlődést. A zavar viszont félelmet, pl. rosszra buzdító hangok, pániktünetek, ijesztő látomások. Ezek nem azt jelentik, hogy megvilágosodtál, hanem azt, hogy valamilyen testi vagy lelki betegség gyötör.
jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen,valóban volt valami gond,lehet a nem alvás,és az utóbbi időben ami volt stressz.

Jó pár napja,igyekszem magamra is figyelni, amikor időm adja,olvasok,sétálok a kicsikkel, én úgy gondolom hogy depis lehettem, még tart egy kicsit néha.

Elkezdtem edzeni,és igyekszem tenni azért hogy jobban legyek ♥️🤗

jún. 19. 22:15

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!