Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Valaki felelne az elméleti...

Valaki felelne az elméleti kérdéseimre?

Figyelt kérdés
Ugye végtelen számú világegyetem létezik. Így ez által megvan az esélye hogy a világok között máshova reinkarnálodjon az ember. Nem sok, de van elvileg. Akkor ha jól értelmezem, akkor a számok törvényéből kiindulva megvan arra az esélyem hogy ezen világok között vándorolva, véletlen átjussak egy olyan ahol most tombol a 2. Világháború amit lovagi eszközökkel vívnak és egyébb állatfajok bevonásával amik tipikusan a mesékbe jelenthetnek meg?
2021. ápr. 17. 13:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem komoly kérdés, csak érdekel a reinkarnációs hivők válasza xd Mivel ha igen a válasz akkor abszurdabb világba is kerülhet ek a hitük szerint.
2021. ápr. 17. 13:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég abszurd neked ez a világ? Vagy csak nem veszed észre az abszurditást?
2021. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
reinkarnációs hivők xd. Ez nem egy vallás hanem egy elmélet ami elég nagy eséllyel valós de az is lehet hogy teljesen téves. Te nem fogsz reinkarnálódni hanem a benned lévő lélek. Végtelen számú világegyetem is csak feltételezés, semmi több...
2021. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2es. Abszurditást mindig lehet hová fokozni.

3as nem tudtam magam kifejezni xd.

2021. ápr. 17. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor csak kezd el elemezni az őrületet, amiben élsz. Bőven abszurdabb bármilyen fantáziánál.


A végtelen számú világegyetem kifejezés értelmetlen, bár tudom mire célzol. Viszont ez nem egy tény, ez egy elmélet.


A másik dolog az, hogy megváltozott körülmények esetén, ha minden változó megváltozik, akkor nem érzékelhető a változás. Pl. ha megfordulna az idő elméleti "folyása" semmit nem vennél belőle észre, mert egy létező univerzumban minden törvény összefügg a többivel. Remélem ez így valamennyire érthető.

2021. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az osszes fizikai pillanat egyszerre letezik, az hogy eppen mikor melyikbe es hol vagy azt alapvetoen te valasztod! Csak, mivel vegtelenul primitivek vagyunk igy ezzel a tudatunkkal ezt keptelenek vagyunk megtenni! Igy szuletesed pillanataban naggyaabol beszoptad, de ugye azt is te a a sajat szabad akaratodbol valasztottad.. .. 😉
2021. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lebannen ***** válasza:
A reinkarnáció nem véletlenszerű, hanem a karma törvénye szerint működik. A lélek vágyainak és előző tetteinek megfelelően kap testet. Az emberi születés nagyon ritka, és a célja az anyagi születés és halál körforgásából való felszabadulás. Ezért nem sok értelme van a következő életeinken gondolkodni, inkább azt kell tanulmányozni, hogyan szabadulahtunk fel.
2021. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!