Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha valaki öngyilkos lesz...

Ha valaki öngyilkos lesz annak a következő életében tényleg még rosszabb lesz neki minden??

Figyelt kérdés
És ha igen miért? Miért kell mondjuk nekem ebben az egészben részt vennem? Ha van karma akkor miért nem lehet kiszállni?? És ha megkérem istent?? Nem sajnál??

2020. júl. 5. 20:07
1 2
 11/15 ádehoyg ***** válasza:

02:57 es válaszolónak:


Tisztázzunk néhány dolgot. Ha van reinkarnáció akkor annak az oka az, hogy fejlődj, hogy egy bizonyos idő után elérd a kánaánt. Tanításban mindenkinem volt része. Ha valamit nem jól csinálsz újra megpróbálhatod, de nem nehezítenek a feladaton, hisz az alap feladat is problámát okozott neked. Egy példával szemléltetem a mondandóm, hogy jobban megértsd. Kosárlabdánál kosárra kell dobni. Ha nem sikerül, nem azt mondják, hogy áll távolabb s attól jobb lesz. Ha pedig megint nem sikerül mág messzebbre küldenek. Egy idő után képtelenség lesz elvégezni a feladatot. Így értettem, hogy az elképzelés hibás, miszerint az öngyilkosság szükségszerűen nehezebb életet vonna maga után. De szívesen meghallgatlak, ha meg tudod magyarázni, miért is jó az bárkinek hogy egy rossz tette után megnehezítsék a dolgát. Tévedés ne esék, nem azt mondom, hogy vállon veregetik és mehet vissza a többiek közé, hanem olyan szituációt teremtenek melyben az öngyilkosság mint opció nem játszhat szerepet. Mondjuk képtelen megtenni mert rettenetesen fél a haláltól. Mit gondolsz erről?

2020. júl. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Igen, Robin Williams viszont kivétel.
2020. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

[link]

Meg van Marilyn Monroe reinkarnációja.

2021. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz ötlet. Nem a következő fizikai megtestesülésben lesz rossz, hanem mert az életed hátralevő részét testetlen lélekként kell leéld, amíg elfogy az életedre magaddal hozott energia.
2021. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
erre nincs sajnos kézzelfogahtó dolog szerintem
2021. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!