Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet hogy karmikus kapcsolat...

Lehet hogy karmikus kapcsolat van köztünk? (Csak az válaszoljon aki hisz benne)

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel jártam régen, ő volt az első szerelmem és nagyon szerettük egymást aztán kiszeretett belőlem és innentől 5 évig se veled se nélküled kapcsolatba kerültünk. Ha nem voltunk együtt az volt a baj ha együtt voltunk akkor meg kiidegelt az elvárásaival mert sosem voltam elég jó neki. De mégsem bírtuk sokáig egymás nélkül. Azóta már ő is mást szeret, én is de mégis úgy érzem h valami összeköt minket, ezt régebben ő is mondta h ő is érzi. Ráadásul mindig megérezte ha törént velem valami jó vagy rossz. Olyankor érezte h valami nincs rendben de nem tudta megmondani hogy mi és mikor utánanézett akkor derült ki h velem történt akkor valami. Nem kezdeném újra vele, nem erről van szó, csak valahogy olyan érzésem van h neki a közelemben kell lennie és most rossz érzés mert messze van tőlem, már menyasszonya van és azóta nem is beszélünk egymással.

Sokszor eszembe jut mintha egy bizonyos másik felem lenne ő de ez nem az a másik fél mint akibe szerelmes az ember, hanem mintha egy láthatatlan kötelék kötne össze minket.

Nem akarnék többet csak h néha beszélgessünk, tudjam hogy minden rendben van vele stb.

Lehet hogy karmikus szinten van közünk egymáshoz?


2010. júl. 28. 21:59
 1/5 anonim válasza:
51%

Szerintem nem!

A karmikus kapcsolat nem a se veled, se nélküled!

Szerintem ne is beszélgessetek, nehogy a mennyasszonya megharagudjon rá miattad, ne tedd tönkre az életét.

De ha küldessz két születési évszámot, megnézem neked.

2010. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lehet.
2010. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok járatos az ilyen dolgokban, de hiszek benne. Szerintem lehetséges, hogy karmikus kapcsolat van köztetek, én ezt simán el tudom képzelni.
2010. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Nem hiszek túlzottan az ilyen dolgokban de igen lehetséges. Nálunk is hasonló a helyzet mint nálatok:) Annyira tudom, hogy ő a másik felem és valami láthatatlan összeköt minket...


L/18

2010. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen baromi idegesítő a helyzet amikor tudod ,hogy nem lehetsz vele mert az nem működik ,de el sem engedheted mert az meg nem tudod még akkor sem ,ha meggörbülsz.Hülye egy helyzet.Bár ha akarsz ezen segíteni és hiszel is benne akkor keres fel egy ,,szakembert" asztrológust pl. lehet,hogy tud olyat mondani ami segíthet.
2012. júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!