Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek aki meghal,...

Szerintetek aki meghal, megtudja mit gondol (t) unk róla?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha rosszat gondoltunk valakiről, halálakor megtudja vajon?


Ez annak kapcsán jutott eszembe, hogy volt egy jóbarátom, de úgy sejtettem, valamiben nem mondott igazat, egy reggel vele álmodtam, az álomban kiderült a hazugság, kiborult a bili, délelőtt megtudtam, hogy meghalt (kb. akkor amikor álmodtam vele). Olyan mintha akkor megmutatta volna, hogy igen, igazam volt, de ez csak úgy lehetséges, ha tudta, hogy sejtem az igazat.


2010. júl. 19. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a gondolataid a tieid, egyetlen egy valami tudhatja rajtad kívül. :) Viszont az el fog veled számoltatni, ha rosszindulatú vagy...készülj. :) De ennek a dolognak nem az a célja, hogy szenvedj, hanem az, hogy felismerd...hibáztál/tévedtél. :)

Viszont létezik telepátia is, s lehetséges az ismerősöd indította ezt el, mert a lelkét zavarta, hogy nem adott neked igazat, ezért a halála pillanata előtt megjelent neked, és bevallotta, hogy tévedett. Ha ébren lettél volna, akkor hallucinációként jelent volna meg. Tehát az ismerősöd jól tette, és megbánta pontosan a halála pillanatába, amikor nem késő...egyszerűen a lelkiismerete tette nem hagyta így eltávozni. :)


üdv

25/F

2010. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Álmokon keresztül az élő is megtudhatja az igazat,azt,hogy valójában mit gondolsz róla,csak ugye nem biztos,hogy hinni fog az álmának,másrészt,sosem fogja megkérdezni tőled,hogy igaz lehet-e,amit álmodott.De én sokat beszélgetek másokkal álmaimról,ezért merem állítani,hogy az álmok (az érzésekkel kapcsolatban)90%-ban igazat mondanak.
2010. szept. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Égiláng ***** válasza:
Igen, minden kiderül. A lélek tud mindent, amit gondolsz. Szeretné, ha megbocsájtanál neki tiszta szívedből. Üllj le, gyújt egy fehér gyertyát, és mondj egy rövid imát, aztán írj levelet az elhunytnak. Biztosan " meg fogja kapni". Cenzúrázatlanul fogalmazd meg, mert látja a gondolataidat. írd le az érzéseidet, érzelmeidet iránta, és tiszta szívedből bocsáss meg neki. Lelkifurdalása van, mert becsapott téged. Oldozd őt fel. Sokat tennél érte így.
2010. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Cirmos kandúr ***** válasza:
Igen, úgy hogy jól válogasd meg mit gondolsz másokról:)
2010. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen megtörténik az "elszámolás" szembesül az életével azzal amit rosszul amit jól csinált és igen megtudja mit gondoltak róla. Ebből tanul, ezzel a tudással születik le a következő életébe aztán. Élő ember csak mély tudatállapotban vagy álomban, más dimenzióban tud ideiglenesen még érintkezni velük, utána már nem.
2010. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A helyzet az,hogy aki meghal,már nem tud sem önmagáról sem másokról és teljes egészében megszűnik létezni nincsenek gondolatai,érzései,és nincsen hatása senkire.

Ha van Bibliád felolvashatnád a következő Bibliaverseket és meggyőződhetsz róla.

Prédikátor könyve 9.fejezet,7,8.versek.

2010. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!