Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kaptál már sokkot? (lent)

Kaptál már sokkot? (lent)

Figyelt kérdés
Ha igen,mennyi ideig tartott? És miért kaptad? Mi váltotta ki?
2010. jún. 26. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Mitől kellett volna sokkot kapni?Szellemtől?
2010. jún. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen sokszor szoktam sokkot kapni, általában amikor megjön a villanyszámla...
2010. jún. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. De ha már ide írtad akkor a legjobb barátnőm már kapott sokkot. Egyszer néztünk valamilyen sorozatot vámpírokról meg hasonló dolgokról szólt. És már a harmadik részt néztük amikor a barátnőm kiment hozni még pattogatott kukoricát. Amikor jött be az ajtóban megállt leejtette a tálcát és mereven nézett, és a végén rá esett az ágyra. Amikor megkérdeztem, hogy mi volt az, azt mondta hogy mintha valami átsuhant rajta. Azóta folyton haza kell kísérnem és utána átjön mert fél otthon. Ami azt illeti én nem hiszek az ilyenekben, de azért az ilyen helyeket kerülöm.

15/L

2010. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
79%

Kaptam, kb. 2 hete volt, olyan 1-2 óráig tartott...

Festő vagyok, még tanulok, de soha nem vagyok megelégedve magammal. Éppen egy pályázat eredményét tudtam meg, amire nagyon sokat dolgoztam, de semmilyen eredményt nem értem el vele. És minden idegesség kijött belőlem. Annyira belehergeltem magamat, hogy konkrétan sokkot kaptam.

Sírógörcsöt kaptam, téptem a hajamat, fuldokoltam, ordítottam, szédültem, hánytam is. De nem emlékszem így konkrétan az egészre, csak mintha valami videón néztem volna, vagy nem tudom... Aztán párom segített zuhanyozni, és lefektetett. Pillanatokon belül elaludtam..

Elég kellemetlen volt. Napokig bennem volt, hogy még egy pályázaton se tudok eredményt elérni, akkor minek csinálom? Nem vagyok jó ebben sem. De aztán kicsit lehiggadtam.. Bár az önbizalmam nem az igazi...


20/L

2010. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Egyszer, és csak ezt tudtam üvölteni: "Sose volt még ilyen jó!"
2010. jún. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
párszor elektrosokkot
2010. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
ollé!
2010. jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a f*sz köze van a sokkhoz az ezotériának? Elárulom, nem sok. h*lye 15 éves.
2010. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát én egyszer kaptam sokkot. amikor megtudtam hogy a legjobb barátnőm meghalt. úgy 2 óráig csak álltam a szoba közepén és tartottam a telefont.
2013. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!