Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Idei év áprilisában elhunyt...

Idei év áprilisában elhunyt nagymamám üzent, általam. Jelenése előrejelez egy katasztrófát a családban. Jogom van szólni?

Figyelt kérdés

A családban a látnoki képességekkel , médiumi feladatokkal csak engem áldott meg a sors, nagyinom kívül. Ő még nem tért át a tiszta fény világába, így tegnap üzent, fizikai manifesztáció is volt, meg is érintett. Ma reggel szertartás mellett kértem, üzenjen, mit akar. Nem tőlem, hanem hol tart az "úton" a végtelen fény felé. Még érzem, ragad, tapad a földhöz, ( egyedül a családban engem szeretett olyan szeretettel amit nem tudok elmondani). MOst lánygyermeke halálát üzente, 4-6 hónapon belül. Jogom van beleszólni egy magasabbrendű akaratba? Az érintett nagynéném úgysem értené. Mit tegyek, nem vagyunk olyan kapcsolatban a nagynénémmel, hogy komolyan vegye a spirituális / ezoterikus / okkult dolgokat, de igazából semmilyen kapcsolat nincs. Ő a földi értelemben " nem jó ember". Haszonleső, és az érzések iránt a legkevésbé nyitott.

Hasonló "áldomással" rendelkező spirituális lélek-társaim kérdem: Ti mit tennétek?



#halál #spiritualitás #túlvilág #okkultizmus #médiumitás #médiumi képességek #halott megjelenése #üzenet a túlvilágról
2016. jún. 1. 11:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Kirgészítésképp: Nagymamámnak 5 gyermeke volt. Mindegyik él. Egyik Édesapám. Tehát apai részről nagymama. A nagynéném, Apám testvére.

Csak a félreértések végett tettem kiegészítést.

2016. jún. 1. 11:49
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem kezeltesd magad.
2016. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat, eloszor is miert vagy biztos benne h a nagynened, marmint ugy ertem h csak o az egyetlen lanya, es a masik negy gyerek, fiu?

Am en a helyedben,


1. vagy elbeszelgetnek vele mondjuk a multjarol, vagy mas olyan dolgokrol ami erzelmekkel tolti el.

2. Kerdeznek tole finoman, pl elgondolkodtal mar azon h mi lesz mikor eljon a hala, vagy csinalj egy jatekot pl mi lenne az az egy dolog amit magaval vinne ha holnap meghalna egy buszbalesetben.(Lelki felkeszites)

3. Nem szolnek mert ezzel befolyasolod az elmejet es valoban nagyobb szazalekkal kovetkezik be a baj.

2016. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez tényleg egy magasabbrendű akarat, ha neki ez a sorsa, akkor te nem tudsz beleszólni, mert így is úgy is bekövetkezik. Ebből a szempontból nincs rajtad felelősség, csak annyi a terhed, hogy te tudsz erről, más nem. Ha szeretnéd, biztos van, aki megért ilyen téren is és jó kapcsolatban vagytok, kibeszélheted neki a félelmeidet, fájdalmaidat.

Én a helyedben a nagynénémnek semmiképp se szólnék. Ha elkerülhetetlen a tragédia, akkor csak megijeszted, feldühíted, esetleg másfelé tereled az élete maradék idejében, ha szkeptikus, akkor feltehetően nem jó irányba.

Ha nem teljesen biztos, hogy megtörténik, akkor még többet ártasz, minden szónak, de minden gondolatnak is ereje van, persze nem azt akarom mondani, hogy azért halna meg, mert te sokat agyalsz ezen, vagy mert ő maga gondolkozna el rajta, de egész biztos formálnák valamerre az életét, megint csak feltehetően negatív irányba. Felkészíteni, úgy gondolom, nem kell, úgy, ahogy az előző válaszoló írta. Illetve nem is lehet, hacsak nem gyógyíthatatlan beteg, aki már maga is belátta, mi fog vele történni. Egy hirtelen halálesetre egy egyébként teljesen egészséges embert nem is hiszem, hogy érdemes lenne akár csak megpróbálni is felkészíteni.

Ha te tényleg rendelkezel ilyen képességekkel, akkor tudnod kell, hogy a halál az élet természetes része, és nem mindennek a vége. Láthatod mások sorsát, de beleavatkoznod nem kell, hacsak nem kérik. Vagy a nagymamád kért rá, hogy avatkozz be? Mert akkor egész más a helyzet. Gondold át. Vagy esetleg kérdezd meg őt, mit tegyél.

Az elvesztése miatt részvétem.

2016. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi van akkor, ha azért fog bekövetkezni, mert szólsz?

"fested az ördögöt a falra" vagy egyszerű "tömegpszichózis"!

2016. jún. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ne avatkozz bele a sorba. Nagyid elmondta neked, mi fog történni, hogy fel tudj készülni. Esetleg rendezd vele a viszonyodat. De ne tegyél ellene, nehogy te üsd meg a bokádat.
2016. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Megkérdezhetem, mi történt? Remélem, él még a nagynénéd.

Amúgy én nem szólnék ilyen esetben. Sajnos nem tehetünk semmit.

2017. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi van azóta?


Amúgy én már csak azért se szólnék, mert ha szólsz, és esetleg tényleg bekövetkezik, akkor ha olyan volt a halálok (pl. baleset) simán rád varrhatják, hogy benne volt a kezed, hiszen előre tudtál róla.

2017. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt?
2017. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ha olvasod még a gyk-t megírnád, hogy mi történt azóta?
2020. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!