Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Át akarom adni minden életerőm...

Át akarom adni minden életerőmet a szeretteimnek. Hogyan valósíthatom ezt meg?

Figyelt kérdés

A családom tagjai egytől egyig súlyos betegségekben szenvednek. Szép életük lehetne, de a betegségeik megfosztják őket ettől. Én makkegészséges vagyok, az életem viszont romokban hever, nem tudok változtatni rajta, se jövőm, se reményem, se lehetőségeim.

Át akarom adni minden életerőmet a családom tagjainak, hogy meggyógyuljanak és végre normálisan élhessenek. Tudom, hogy ez az egyetlen értelmes dolog, amit kezdhetek az életemmel, ez az, amit tennem kell.

Ehhez szeretnék segítséget kérni.



2015. szept. 25. 08:10
1 2
 11/14 Niola Bes Xyrta válasza:
Bármennyire is sajnálod és szereted őket, a saját életükért ők a felelősek és nem te. Azért betegek, mert a saját leckéiket nem fogadták el és nem tanulták meg. Szeresd őket, de fogadd el, hogy NEM tehetsz értük többet! Önmagad áldozata itt nem használ. Sőt! Árt!
2015. szept. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Értsd a 11-est:

a saját életedet úgy rontod el, ahogy akarod, attól a szeretteidé még egy perccel sem jobb!!!

Szeresd őket és tegyél meg mindent, ami rajtad áll, de a saját életedre is figyelj oda, a te életeddel az övékét megváltani nem tudod!

2015. szept. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Köszönöm.
2015. szept. 27. 13:25
 14/14 anonim ***** válasza:

Gondolj arra is, hogy nem ártana tudnod azt, szeretteid kérnek-e ilyen áldozatodból?

1./ Elvesztésed fájdalmat okozna nekik;

2./ bármennyivel is javulna fizikai életminőségük, mentálisan kárt okoznál nekik!

Nem lehet szép és jó az élet, ha tudják, az más pusztulása árán kapták meg!

2015. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!