Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Át akarom adni minden életerőm...

Át akarom adni minden életerőmet a szeretteimnek. Hogyan valósíthatom ezt meg?

Figyelt kérdés

A családom tagjai egytől egyig súlyos betegségekben szenvednek. Szép életük lehetne, de a betegségeik megfosztják őket ettől. Én makkegészséges vagyok, az életem viszont romokban hever, nem tudok változtatni rajta, se jövőm, se reményem, se lehetőségeim.

Át akarom adni minden életerőmet a családom tagjainak, hogy meggyógyuljanak és végre normálisan élhessenek. Tudom, hogy ez az egyetlen értelmes dolog, amit kezdhetek az életemmel, ez az, amit tennem kell.

Ehhez szeretnék segítséget kérni.



2015. szept. 25. 08:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

1. Tartod bennük a lelket, reményt, hitet adsz nekik, hogy meg-gyógyulnak. Megérteted velük, hogy nemcsak reménykedni lehet/kell, de akarni is kell a gyógyulást.

2. Segítsd a minden-napi életüket azzal, hogy foglalkozol velük, minden nap odafigyelsz rájuk, amit tudsz, bevásárolsz, takarítasz, egyéb személyes szükségletük megteremtésében


Ha jelenleg úgy érzed, hogy semmi más értelmes dolgot nem tudsz kezdeni az életeddel, hát az, hogy a rászorulók, a szeretteid életét igyekszel nap mint nap könnyebbé tenni... hát ennél szebb (és nehezebb) feladatot az életben nem sokat találsz!!!

Érdemes nekilátni és csinálni mindaddig, míg más egyéb lehetőség nem mutatkozik a számodra!!

2015. szept. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából folyamatosan azon vagyok, hogy könnyebbé tegyem az életüket, de mindig kudarcot vallok, ezért gondoltam erre a megoldásra.
2015. szept. 25. 08:48
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért vallasz kudarcot, de nem csak rajtad múlik - NEKIK IS AKARNI KELL!!!

Inkább azt próbáld elérni, hogy akarjanak meggyógyulni!


Anyám beteg volt és bármit próbáltam csinálni, egyszerűen nem akart orvoshoz menni. Ha valaki nem akarja, erőszakkal nem lehet meggyógyítani. Tudom, Te nem erőszakkal akarod, de ne hibáztasd magad!

2015. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Esetleg Reiki tanfolyam? Nagyon jó visszajelzéseket hallottam már róla. Vagy esetleg kristályterápia.. az is igéretesnek hangzik. :)
2015. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Enigma-108 ***** válasza:
37%

Kedves Kérdező !


#1. válaszoló soraival tökéletesen egyetértve kiegészíteném pár gondolattal, infóval.


A kérdésed eléggé vadul hangzik, de emberileg érthető.

A gond azzal van, hogy nem vagy tisztában bizonyos dolgokkal.

Kezdjük ott, hogy az EGÉSZ-SÉG egy természetes állapot, ezt nem lehet valakinek odaadni. Ha valaki nem EGÉSZséges akkor kibillent az egyensúlyából, amin lehet segíteni, de alapvetően NEKI KELL ezt magában helyreállítania.

Alapvetően a figyelem egy energiaadás (ezért is fáradunk úgy le a suliban), illetve az érintés is létrehoz ilyen energia-áramlási kapcsolatot.

Ezzel csak annyi a gond, hogy megfelelő utánpótlás nélkül te fogsz lemerülni.

A betegségeknek mindig van oka, legtöbbször nem fizikai hanem lelki vagy szellemi.

Az érthetőség kedvéért az EGÉSZ: A Test, a Lélek, a Szellem hármas egységéből tevődik ki.

Ha ezek közül bármelyiknél kibillen a mérleg az egyensúlyából, az kihat a másik kettőre. Ennek tipikus példáit mindenki ismeri a hétköznapi életből.


Azt értsd meg, hogy nem tudsz más helyett belső egyensúlyt teremteni, mint ahogy más helyett sem tudsz bölcsebb, önzetlenebb stb lenni.

Mikor az ember beteg, akkor a teste mutatja a tüneteket, de a lelki-szellemi okok már régebben fennálltak. Sajnos sok esetben azért "nem lehet" gyógyítani valamit, mert éppen a kiváltó okokkal nem foglalkoznak.

Ha valóban segíteni akarod a gyógyulásukat akkor ismerkedj a holisztikus szemlélettel és keress olyanokat akik ebben jártasak.

2015. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

1-es vagyok, az 5-öshöz kiegészítésként! :)))


Az ősi kínai gyógymód, mely szerint nem a testet, hanem a lélek problémáit kell megoldani.

Éppen azért a keleti "orvostudomány" alapján, azt kérdezik a betegtől, hogy "miért nem egészséges"??? = mi a betegséget kiváltó "ok" ?

...míg a mi orvosaink azt kérdezik, hogy "mi a baja"??? = mi a kiváltó ok alapján jelentkező "okozat" ?


Lényeges különbség!

2015. szept. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ozmium42 ***** válasza:
4%
A mi orvosaink vizsgálnak, a keletiek meg halandzsáznak és filozofálnak. Életerő nem létezik, nem lehet átadni, a betegségek pedig mindig fizikaiak, mert minden fizikai, még ama bizonyos lélek is, ami alatt az ember pszichéje értendő, és okozhat néhány, de messze nem a "legtöbb" betegséget.
2015. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Enigma-108 ***** válasza:
62%

"A mi orvosaink vizsgálnak, a keletiek meg halandzsáznak és filozofálnak. "


Köszönjük emese...akarom mondani Ozmium ! :)


A mi orvostudományunk kb 200 éve se létezik ellenben a keleti gyógyítás többezer éves hagyományaival.

De biztosan ez is csak puszta kitaláció és halandzsa.

Mint ahogy az is, hogy keleten nem népbetegség a rák.

Remélem nagyfokú tájékozottságodban szerepel az is, hogy a modern orvostudomány kutatói vajon mit keresnek keleten és miért másolják és szintetizálják a sokezer éves ayurvédikus gyógyítás hagyományát. :)

2015. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ozmium42 ***** válasza:
0%

"A mi orvostudományunk kb 200 éve se létezik ellenben a keleti gyógyítás többezer éves hagyományaival."


Még régebben meg barlangban laktak és mamutra vadásztak. Ezt a hagyományt miért nem ápolod?

2015. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 25. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!