Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Veletek történt már valami...

Veletek történt már valami papanormális dolog ha igen elmesélnétek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 00:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Aludtál és a barátnőd, akivel együtt aludtál nem zavartatta magát, hogy felkiabáljon az álmodból?
2015. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

Mélyen Tisztelt Esküdtcég megfejtettem az ügyet.

A következő történt: a kérdező nyilván elszenderedett és félálomból hallotta a barátnéját ezzel az ügyet lezárom, viszont még annyit, hogy a kérdezőnk, aki jelenleg 23 éves nem több, mint egy 14-15 éves kislány. Mármint fejben, mert sokan az ezotéria részlegnél fiatalabbak a koruknál. És még annyit, hogy ez a nyolcas válaszíró még soha nem látta egy Men in Black filmet se.

2015. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Tom Benko ***** válasza:
51%
Nem, én tanultam fizikát, kémiát, stb...
2015. ápr. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Volt egyszer előttem egy csomag számkártya, csak számok voltak rajta. Lefordítva.

Kezemben gitár, pöntyögtem valamit, kvázi kisebb transzba estem. Majd szinte láttam magamelőtt, és eltaláltam a kártyákon a következő számokat ahogy húztam fel a lapokat. Aztán ennek kezdtem megörülni, kiestem az állapotból, és nem ment tovább.

2015. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 OLYMPUS válasza:
A Paranormális Jelenségek Minden Naposak Állitólag A Párhuzamos Világgal Kapcsolatos És Azzal Ahová A Lelkek Távoznak Valami Miatt Itteni Világban Maradnak És Mivel Ez Ellen Nem Lehet Mit Tenni Ez Igy Is Marad Mint Mikor A Zene Megfoghat Téged De A Zenét Nem foghatod Meg Ez Van A Szellemeknél Is Kivéve Ha Testet Öltenek.
2015. ápr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 McEnroy ***** válasza:
Egyszer eljött hozzám a mohácsi viaszember, megijesztett,erre én felgyújtottam és elszaladt. Nagyon durva helyzet volt.
2015. ápr. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nem feltétlen paranormalitásnak tudom be, de fura, mindenképpen. Éjjel filmeztem, kettőkor még előtte kimentem rágyújtani, lakótársam buliban volt. Kettőkor bejöttem az ajtó elől (kertes ház), becsuktam az ajtót azzal a kulccsal, aminek a kulcstartója csupán egy kulcskarika. Rádobtam a cipőtartóra, hogy ha esetleg jönne a lakótársam, akkor ne kelljen kimásznom az ágyból. Tisztán emlékszem, hogy ráesett, hallottam a koppanást, és a félhomályban nem is láttam a fehér abroszon, hogy hova esett. Négyre végeztem a filmmel, mentem ki megint rágyújtani, akkor vettem észre, hogy a cipőtartón az a kulcs van, amelyiknek a kulcstartója egy nyakbaakasztó (pass, vagy hogy a fenébe hívják), harminc centi hosszú kb., sötétkék színű. Na ekkor úgy kicsit megdöbbentem, körbenéztem, hátha leesett a másik, de nem volt sehol. Kimentem, elszívtam a cigarettát, bejöttem, becsuktam az ajtót, majd ráraktam a cipőtartóra, és elaludtam. Reggel mikor felébredtem, megnéztem, és a nyakbaakasztós kulcs volt az ajtóban. Megkérdeztem lakótársamat, aki biztos volt benne, hogy azt vitte el. Tehát én egy olyan kulccsal csuktam be négykor az ajtót, ami akkor épp a lakótársam zsebében volt. Lehet, hogy csak az elmém játéka, de mindenesetre nagyon furcsa volt.
2015. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 nyöfke válasza:
49%

A kislányom 6 éves volt, amikor egyszer egy reggel azt mondta nekem,hogy éjjel fekete kalapos,fekete ruhás emberek álltak az ágya mellett.és nézték! Először azt hittem, hogy álmodta,de másnap amikor elmondta,hogy megint itt voltak,megijedtem,este nem mertem elaludni,a kislányomat néztem,de én nem láttam semmit,aztán valamikor elaludtam!Reggel elmondta,hogy megint itt voltak,megkérdeztem,miért nem szóltál?Azt felelte,akartam,de nem tudtam kinyitni a számat,nem tudtam beszélni!Csináltak veled valamit?kérdeztem tőle.Azt válaszolta,hogy körbe állták,és felemelték a levegőbe, úgy ,hogy nem is nyúltak hozzá! Aztán egy idő után ez megszűnt,de a mai napig szorongásai vannak,pedig már 30 éves,de soha nem felejti ezt el,és én sem!Hozzá teszem,rendezett családi környezetben,szeretetben nőtt fel!

Azért írtam le ezt a történetet,mert olvastam néhány gúnyos hozzászólást,Úgy gondolom ezt a kérdést csak az tudja értékelni,aki már átélte!

2015. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Tom Benko ***** válasza:
@nyöfke: Alvásparalízis.
2015. ápr. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!