Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Veletek történt már valami...

Veletek történt már valami papanormális dolog ha igen elmesélnétek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 00:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Egyszer, teljesen tisztán hallottam, mikor otthon, késő este, valaki halk, suttogó hangon a nevemet mondta.Megnéztem és mindenki aludt, nem tudtam mire vélni a dolgot.

Aztán egyszer csak úgy szórakozásból a sátánhoz szóltam, hogy adjon valami jelet, vagy fogalmam sincs már mit mondtam, meg a nyakláncommal szórakoztam, aztán egyszer csak egy légynél kisebb, de muslincánál nagyobb bogár leszállt előttem a földre és több percen keresztül csak forgott egy helyben a saját tengelye körül, de baromi gyorsan.

Meg volt egy olyan gyerekkoromban, hogy azt álmodtam, a laar pour lart társulat magnókazettája ott áll a polcomon egy kazettatartón.Pár héttel később anyám keltett fel reggel és ott volt az a kazetta a kezében, amiről álmodtam.Egy szóval nem mondtam neki hogy azt a kazettát szeretném.Érdekes dolgok ezek.

2015. ápr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
A papanormális jelenség az olyan hogy nagypapák szelleme jelenik meg?
2015. ápr. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Olyan, mint a mamanormális, csak nem tud sütit sütni.
2015. ápr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%

Egyszer volt, hol nem volt, az Óperenciás tengeren is túl, az üveghegyen is túl, ott ahol a madár se jár, ott ahol a kúrtafarkú malac túr, ott lakott egy kis nyuszika. Egy reggel felébredt, és elgondolkozott:

- Hű, de qurva messze lakom!..Hogy tetszett?

2015. ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

kérdező, itt nem fogsz választ találni a kérdésedre.

ha volt is valakinek is élménye, megtartja magának.

vagy a pszichológusnak/pszicháternek meséli el, szervezett keretek között.

2015. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%

Én megpróbáltam reprodukálni egy nemzetközi pszichiáter csoport előtt. A kísérletet meg kellett szüntetni. A csoport több tagja eltűnt és soha nem hallottak róluk. Többen elmegyógyintézetbe kerültek mielőtt titokzatos körülmények között meghaltak.

A csoportvezető öngyilkos lett és a kutatás eredményei vele égtek. Ezért nem tud senki az esetről. Egy élőlény létezik aki túlélte és szemtanú volt. De ő különleges és titokzatos. Sokan csak úgy ismerik J ügynök, de az igazság... Erre még nem készültetek fel.

2015. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
#5 A kérdezőnk egy 14-15 éves kiszlány Biztos lehetsz, hogy ide jár röhögni rajtad! :D
2015. ápr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 gublug ***** válasza:
Én ismerem J ügynököt. Ha ugyanarról beszélünk. Elég jó nő.
2015. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 gublug ***** válasza:
Egyébként az én papám is normális volt. Nyugodjon békében.
2015. ápr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Velem olyan történt h nálam aludt a barátnőm még hozzá egy ágyban.

Én ugye háttal voltam a barátnőmnek és elkezdte suttogni a nevem de éreztem h egészen közelről és ezt hosszan..

Majd pedig miután ennek végelett már mint a suttogásnak a barátnőm akkor kiabál ki a konyhából h nem talál valamit..

Más hasonló is történt már velem.


Ha valaki ezt megtudja magyarázni annak várom az üzenetét.


23N

2015. ápr. 19. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!