Hogyan "vehet le" valaki egy általa kimondott átkot?
Figyelt kérdés
Hogy tartják? Milyen szokások vannak? Esetleg milyen gyakorlati tapasztalatotok van ilyen téren?
Nem vagyok túl babonás, de a biztonság kedvéért érdekelne azért.
2015. márc. 7. 08:54
1/5 anonim válasza:
Sehogy, mert6 átok nem létezik. Ha lenne, akkor már egy ember sem élne a Földön. Főleg politikus nem lenne.
2/5 anonim válasza:
Politikusoknak nincs lelkük rajtuk nem fog az àtok..
3/5 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hanem az, hogy a néphagyomány ehhez hogy áll hozzá.
2015. márc. 7. 22:23
4/5 anonim válasza:
A néphagyomány változatosan. Ilyenkor vagy fogsz egy rózsafüzért és mész gyónásra az atyához( ha ref. akkor simán leülsz és morzsolsz egy imát az ÚR-nak. Ha vissza nyúlunk még régebbre keress egy vajákost vagy sámánt. Én nem hiszek az ilyenben de ha véletlenül eltúlzom az átkozódást(Igen a hitetleneknek is kicsúszik egykét átok a fogai között) akkor bocsánatot kérek ennyi.
5/5 anonim válasza:
Nekifutásból kifejeled a kocsid szélvédőjét és közben ordítod,hogy "krissrudi a király baZZmeg" majd olajat cserélsz valami teszkós fos olajjal... jah és magassarkú tangában nyomod a 87éves szomszédnak a fleszdent.Előtte bemelegítésként ordítod,hogy PANTERA FAXXOPók!!!!!!csak ez segít leszedni az átkot,semmi más.Bárki bármit kommentel hidd el nem ér semmit.Ezt Norvégiában mutatta egy Harry Potter szökevény és neki tuti igaza van,csöves turista hátizsák Te fax.:D
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!