Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ki mennyire várja közületek a...

Ki mennyire várja közületek a földi élet végét? Avagy. Vajon ráfér e már az emberiségre szerintetek, egy kiadós hidegzuhany, hogy megtisztuljon az általa elkövetett évszázadok óta felhalmozott, gyarlóságoktól. Gondolok itt pl:

Figyelt kérdés

(Környezetszennyezésre, ember-emberi rossz kommunikációs kapcsolatokra, kirekesztésre, gyűlöletre, háborúkra, klikkekbe rétegződésre és elhatárolódásra, állampolgári jogokkal való visszaélésre, beteges bizalmatlanságra, zsarnokságra, diktatúrára, feljebb valóságra, stb...)


Jó lenne, ha véget vetne, ennek az elfajult világnak, egy globális természeti katasztrófa, vagy sem?


2011. júl. 3. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még nem akarok meghalni, kössz a kérdést ';..;' és most jól kizsákmányollak.
2011. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A jó dolgokat, mintha elfelejtetted volna :)

Az is véget érne.

Az nem kunszt..véget venni a rossznak.

Kijavítani, az kunszt. ;)


Szétrombolni, az csak pusztítás lenne...a tehetetlenség okán.

Inkább több tehetség.

Szerintem éljen a Föld! :)

2011. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
azok érdemelnék akik a mocskot csinálják!De ha lessz,sajnos az ártatlanok is bünhődnek majd:(
2011. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hajnalkám, pont most írtam vmelyik nap vhova, hogy jó lenne ha már vmi történne, és felkavarná ezt a langyos vizet ami van. HA lehetőségem lenne, én pofám csapnám ezt a világot (de csak azokat akik megérdemlik)
2011. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik valami húzz el. Minket ne vigyél magaddal. Még nem szereztem Shelby GT 500-at.
2011. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én már várom. nem érdekel mi lesz a sorsom halálom után, biztosan megérdemlem majd, amit kapok, de vígasztal a tudat, hogy azok jobban fognak szívni nálam, akik 1000szer rosszabbak voltak és eladták a lelküket a pénznek/ördögnek. ki hogy nevezi.

22/L

2011. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem várom az élet végét, az élet ajándék. Addig örülök neki, amíg van belőle.

Ha lehetnének elképzeléseim az emberiség jövőjéről, én inkább azt szeretném, ha az élet pont ezen értékére ébrednének rá és másképp viszonyulnának hozzá.

Semmiképp nem azt várom, hogy valami nagy természeti katasztrófa kiirtja az embereket. Ha erről ábrándoznék én sem lennék különb. Sőt!

2011. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is várom. Ennek a világnak meg simán el kellene az a hidegzuhany. Semmi értelme így az "életnek". Ha normális zöld környezetre vágy (amilyen a Föld lenne, ha nem b@szták volna szét), el kell menni parkba, esetleg arborétumba már, mert a parkok is némely helyen szörnyű. Ha vágysz valamire, akkor jó sok pénzre van szükséged. Mert már az határoz meg minket. Nem az, mennyire vagy jófej, hanem az, mennyit keresel. Útálatos egy világ. Ember uralkodik emberen, holott magán sem tud. És minden, amit te is soroltál.

Hidegzuhét a Földre!

2011. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 sephiroth97 válasza:
36%
persze.. nekem jöhet árvíz, tornádó, isten angyalai. engem nem lehet megölni!!! én egy túlélőnek születtem b@@@zdmeeg!!!!!!
2011. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Meghalni könnyű, élni nehéz.
2011. aug. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!