Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan kell az elmémmel...

Hogyan kell az elmémmel tárgyakat felemelni, eldobni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 18:18
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
56%

"Látom nagy vita megy rólam."


Nem annyira vita, inkább csak diszkréten körülröhögünk téged.


"Bárki képes lehet sok dologra, ha képes elszakadni a társadalomtól"


A társadalomtól való elszakadás az bizony csuda dolgokra képes, lásd például csövesek, akik idült alkoholistákká válnak és rendesen megbolondulnak.


Az egymillió dollárodért jelentkeztél már?

2015. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim válasza:
0%

"Legoman"

Már a név rosszat sejtet,szerintem csak egy 12-13 éves sz*ros próbál hitegetni hiszékeny embereket.

Megaztán hogy lennél képes rá? Istenem,hogyan tudnak egyes emberek egy "Legoman" nevű felhasználónak hinni..

2015. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim válasza:
Szerintem húzogatta a l*mposát,de nem jött semmi,ezért az elméje segítségével próbálta meg spriccelésre bírni a kobrát.
2015. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem Legoman-re gondoltam (habár tény, hogy annyi baromságot tud összehordani, meg parasztot vakítani, hogy lassan leolvasható a homlokomról a billentyűzet), úgy általánosságban az ezo-, illetve a családi kapcsolatok témakörökben előforduló idegen életformákról. De a szerelmi kapcsolatokban is durva kérdezők/válaszolók vannak többségében.
2015. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 Legoman ***** válasza:

Engem nem zavar, ha körberöhögnek, sőt nem is érdekel.

Az alkoholisták, pont hogy nem szakadtak el a társadalomtól. Azért ittak, hogy levezessék a stresszet vagy a depresszió miatt stb. Amit a mostani társadalom okozott, és láthatóan az alkohol volt a lehető legrosszabb megoldás.

Mindenki rohan mindenhova, ha meghal egy ember az se tűnne fel senkinek. Sokan nem mennek oda egy emberhez, ha látják, hogy segítségre van szüksége, mert éppen a földön fekszik eszméletlenül. Persze tisztelet a kivételnek.

De nézzen mindenki magába, ő odamenne egy ismeretlen emberhez, hogy segítsen neki, ha a földön fekszik eszméletlenül. Persze sokan azt fogják mondani, hogy persze, hogy segít neki. De mikor odakerülne a sor, te félretudnád dobni az életed egy pillanatra, hogy megállj és segíts rajta? Ha éppen barátokkal vagy, és egy éhező kutyát látsz, adnál neki ételt, még akkor is, ha a barátaid kinevetnek? Mernél önmagad lenni mások előtt, legyen az az én akárki?

Jó és rossz ember mindig lesz. De mindig lesz olyan is, aki jónak jót ad, és rossznak jót. Mindig lesz olyan ember, aki megtud érteni más embereket is, egy olyan ember, akihez bármikor fordulhat bárki, mert szívesen segít, de tud nemet mondani is.

Mindenkinek van egyedi véleménye, mindegyik vélemény máson alapszik. De mindegyiknek van egy alapja, amire építkezni lehet, és ahhoz, hogy építkezni lehessen kell anyag, amit belehet szerezni. Ez az anyag van ráépítve egy aljzatra. És, ha jól építettél, akkor az sohasem dől le, kibírja a szelet, a vihart, a földrengést, és még csak meg sem inog, és abban a házban, amit te építettél, legyen akármilyen kicsi is, de boldogan élsz benne, mert nincs is annál nagyobb öröm, mint saját magad elérni valamit, a saját két kezeddel véghezvinni azt, amire vágysz.

2015. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Sok dologban egyetértek veled, ilyen kijelentéseid mellett még azt is mondhatnám, hogy semmi baj veled. De arra akartam utalni ezzel (és szerintem a többiek is), mikor olyan meredek dolgokkal jössz, és hozol témába, ami egyszerűen egy józan embernek túl sok, ellentmond mindenféle tudományos ismeretnek, és semmilyen valóságalapja nincs, képtelenség racionális gondolkodásmóddal értelmet tulajdonítani neki.


Amikor azt mondod másoknak, hogy menjen hozzád, és megtanítod lebegni a tárgyakat humbug és mindenféle háttérben történő csalafintaság nélkül, csupán a tudatoddal... a középkorban már nyolcszor égettek volna halálra.

2015. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 Spilerke ***** válasza:
Legoman, amit mondasz szép és jó, de mutass már egy videót, vagy töltsél fel a youtube.com-ra egyet, amelyben az elméd erejével felemelsz egy százforintost. Ha valamennyire ismer engem hisz már sokszor láttalak itt, ahogy biztos te is engem akkor tudod, hogy nem rosszindulatból írtam, amit írtam, hanem egyszerűen viccesnek tűnik számomra, hogy neked már minden sikerült bármiről is legyen szó telekinézis vagy akármicsoda :D
2015. jan. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 Legoman ***** válasza:

Gyakorlás kérdése az egész. Valami megy elsőre nekem, de valamihez sok gyakorlás kell, mint például nálam a telekinézis. Ott is van olyan, ami jobban megy, például a szél keltése, irányítása, láng táncoltatása, víz lehűtése. A tárgymozgatás is megy, de nem mester szinten. Azt még gyakorolnom kell. Normális ember vagyok én is, csak kiskoromban szórakoztam olyannal, hogy milyen jó lenne irányítani az elemeket, és próbálgattam, aztán valahogy kialakult. Az asztrális kivetülés, telepátia stb. Azért mennek ilyen jól, mert sokat meditáltam régebben is. Az elmém lecsendesült, jobban tudok koncentrálni, és könnyebben tudok küldeni, és fogadni.

Mindent, amit tudok eddig, annak többéves alapja van. Mondhatni tudtom nélkül gyakoroltam ilyeneket. Kiskoromban tudtam én is, hogy nem lehetséges irányítani a szelet, de nem fogadtam el a lehetetlent, és próbálkoztam, majd abbahagytam. Azután 2-3 éve megint megpróbáltam és sikerült.

Olyanra írok választ, amire tudom a választ. Tapasztalatból szoktam mindenkinek írni. Akinek írtam már privátban, például akkor szoktam leginkább, mikor szellem(ek) van(nak) nála. És kaptam már visszajelzést, hogy működnek, és csak egy pár napig kellett csinálnia, majd megszűnt a jelenség.

Tudom, hogy sokak szerint ellent mondok a tudománynak, de a tudósok elég beképzeltek tudnak lenni. Mert, amit ők nem bírnak bebizonyítani, az már nem létezik. De ez hülyeség, mert nem ők fogják eldönteni azt, hogy mi létezik és mi nem. Még mindig a természet erősebb, mint ők. És attól, hogy a tudomány nem fogadja el, attól még az nem fog megszűnni. Még attól ugyanúgy létezni fog.

James randinak se mennék a kihívására, mert úgyis azt mondaná rá, hogy bűvésztrükk. Azért nem nyerte meg még senki sem, mert ő nem akarta, hogy bárki is megnyerje a pénzét. De ez így logikus is, csak akkor ne rendezzen ilyet.

Volt egy ember, 1921-ben született. José Arigó volt a neve. Ő egy alacsony iskolázottságú bányász volt. Ő mesteri fokon alkalmazta a PSZI sebészetet a tudta nélkül. Egyik éjszaka transzba esett és borotva pengével megműtötte a barátját éjszaka, és eltávolította fájdalommentesen a daganatot a mellkasából, majd a vágás be is gyógyult. A tudta nélkül végezte a műtéteket. Nagyon sok ember járt hozzá, és sikeresen meg is gyógyult. Fájdalommentesen, altatás nélkül gyógyított, és nem is orvosi eszközökkel, hanem rozsdás ollóval, konyhakéssel stb. A higénia se volt jó nála, és nem kapott senki se fertőzést. És az volt az érdekes, hogy mikor megnézetettek vele egy műtétet, akkor elájult.

De sajnos 1971-ben autóbalesetben meghalt.

James randi szerint ez csak bűvésztrükk.

És akkor most itt ellehet gondolni, hogy milyen komoly ez a kihívás. Több milliárd embert gyógyított meg, és csak kamu ő szerinte.

Sok megmagyarázhatatlan dolog van a tudománynak, de egy átlagember véleményét nem hallgatják meg, mivel ő nem doktorált le fizikából, matekból meg ki tudja még miből.

Szerintem én most akkor pontot is teszek a téma végére. A kérdező lehetőleg gyakorol, én ki lettem beszélve. :D

Most már akkor le is zárom, kivétel, ha valakinek nincs hozzáfűznivalója. :)

2015. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Jézusom... :D
2015. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 Spilerke ***** válasza:
Azt a roha...mindenit már az elemeket is irányítod? A múltkor mégcsak jóstehetség voltál mostanra már az elemek irányítója lettél? Az istenért mutass már egy videót, amelyben irányítod az elemeket, vagy legalább taníts minket mester! xD
2015. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!