Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan kell az elmémmel...

Hogyan kell az elmémmel tárgyakat felemelni, eldobni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 18:18
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

Nem azért írtam, hogy megvádoljalak, csak kérdeztem.

Nem feltételezek rólad semmi rosszat.

Köszi.

2015. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 Spilerke ***** válasza:
67%
Legomannak minden sikerült már találkozott már démonokkal, szellemekkel, angyalokkal az elméjével tárgyakat tudd mozgatni stb. Akármilyen kérdést tesznek fel Legoman járás benne hiába nem ért hozzá xD
2015. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

Legoman: "Nekem sikerült."


LOL, de jó neked édesapám, akkor máris dollármilliomos vagy!!!


Azonnal jelentkezzél James Randi bűvésznél és csaló-leleplezőnél! Van neki egy egymillió dolláros alapítványa (One Million Dollar Paranormal Challenge), amit az kap meg, aki bizonyíthatóan, laborkörülmények között felmutat bármiféle csodát vagy parajelenséget. Csak eddig még senkinek sem sikerült elvinnie.


Mivel te egy ilyen csodalény vagy, akinek először az univerzumban működik a telekinézis, már jelentkezhetsz is az egymillió dollárért! ;)


[link]


Irigyellek bszod! :D

2015. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:

Spilerke: "Legomannak minden sikerült már találkozott már démonokkal, szellemekkel, angyalokkal az elméjével tárgyakat tudd mozgatni"


Legoman az elméje erejével mozgatja a távolból a Gyakorikérdések látogatóit!

Csoda!!!

2015. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 Spilerke ***** válasza:
56%
#14 Biztos téged is ő mozgat. Ez pedig nem gyakorikérdések, hanem a hülyék paradicsoma, ahol a hülyék egybegyűlnek és családot alapítanak :DD
2015. jan. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

Spilerke ezen kijelentése megalapozta a napomat! :D Istenem, mekkora már, egyetlen mondatba ilyen frappánsan megfogalmazva utalni a gyk felhasználóbázisára... :)


Tulajdonképpen sok hülye jár ide, de az Ezo-s kérdések között kiemelkedően magas ez a szint. Imádok ide feljárni, mert rengeteg agyhalottal lehet kapcsolatba lépni. :)

2015. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 Spilerke ***** válasza:
Én nem azért járok fel, mert ostobákkal akarok vitába szállni, viszont lépten nyomon beléjük botlok nehéz őket kikerülni tele van velük az oldal ezek úgy szaporodnak, mint a nyulak.
2015. jan. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

Én sem ezt állítottam, csak a lehetőség adott arra, hogy megpróbálj velük kommunikálni. Végülis a magukat pszichológiai szakirányba képző egyének még tanulhatnak is innen, milyen állatfajok vannak, talán munkájukban is hasznosítható, bár erősen kétlem, hogy valaki erre gerjedne, vagy vágyna, esetleg tesztalanynak használná őket.


Egyelőre kihasználatlanok a hülye emberek (a pénzüket kivéve), talán ebben is fejlődik még a technika. Valamit ki kell találni, rengetegen vannak, és semmi hasznuk.

2015. jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
Akkor lego most hazudik? Egy szélhámos volna?
2015. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 Legoman ***** válasza:

Látom nagy vita megy rólam. :D

Nem vagyok szélhámos ne aggódj. Őszintén egy kicsit fájt is, hogy megvádoltál vele.


Bárki képes lehet sok dologra, ha képes elszakadni a társadalomtól és a sok dolog mellett képes időt szakítani saját maga fejlődésére. :)

2015. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!