Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan kell az elmémmel...

Hogyan kell az elmémmel tárgyakat felemelni, eldobni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 18:18
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Nagyon erősen kell rá gondolni. Ha nem sikerül, akkor nem gondolsz rá elég erősen, gyakorolj tovább.
2015. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2015. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Kizárólag csalással fog menni, de másokat el tudsz majd kápráztatni vele, ha jól begyakorlod. Nagyon hatásos tud lenni társaságban bemutatva. A YouTube-on vannak oktató videók bűvészektől. Minden esetben a következő trükkök egyikét alkalmazzák ügyesen és találékonyan:

- ráfújás

- damil, vékony huzal

- elektrosztatikus töltés

- mágnes

- rejtett emelő vagy rúd, fogó stb.


Telekinézis amúgy a dolog neve, angolul "telekinesis" szóalakban kapsz majd rá találatokat.

2015. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Az elmének tudtommal nincsenek ilyen képességei(ne értsd félre, jó lenne, én is örülnék neki), de ha véletlen rájönnél, hogy az eddigi kutatások téves úton jártak, akkor írd ki gyorsan gykra, mert minket is érdekel.
2015. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
91%
Becsukod a szemed. Erösen koncentrálsz! Megszolalsz határozottan, érthetöen: Mama! Dobd már ide a kulcsomat! Légyszives!
2015. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
93%
Én a péniszemet tudom elmémmel mozgatni, felemelni.
2015. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
59%
Akkor ha sokáig gyakorlod, meg lesz az eredménye :D
2015. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 Legoman ***** válasza:
45%
Ennek nincs külön módja, csak gyakorolni kell és koncentrálni. Küldök egy linket. :) Olvasd el azokat, amiket ott ír. :)
2015. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

Miért, lego neked sikerült?

Mert ha nem akkor minek kell terjeszteni false dolgokat?

2015. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 Legoman ***** válasza:

Nekem sikerült.

False dolgokat meg nem terjesztek. Nem is nagyon szoktam linket küldeni. Általában fejből írom, de ezt részletesen tapasztalatokkal elbírja olvasni azon a linken, amit küldtem neki.

Olyat meg nem küldenék senkinek, ami nem működik. Olyat nem is szoktam senkinek írni, amit nem próbáltam ki előtte, és nem próbáltam ki, hogy működik-e élesben is.

2015. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!