Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Fekete hajszálak a szobában?

Fekete hajszálak a szobában?

Figyelt kérdés

Az eset igazából még szeptemberben kezdődött, de mivel utána megnyugodtak a dolgok, nem foglalkoztam vele.

Szeptember végén költöztem be a kollégiumba. Az első pár héttől fogva fura dolgok történtek körülöttem.

Először fekete hajszálakat találtam a hajkefémben. Csak én használom, nekem szőke a hajam.

Utána ezek a hajszálak mindenütt megjelentek. Főleg az ágyon és környékén a lehető legfurább helyzetekben. Egyszer reggel ébredek arra, hogy teli velük a párnám, máskor fekszem az ágyon, és mellettem teremnek a semmiből.

Egyszer anélkül lett véres a kezem a semmiből, hogy megvágtam volna. A tárgyak gyakran helyet cseréltek (a szobrok, mécsestartók és hasonlók), máskor állandóan felborultak.

A legdurvább az volt, amikor én lefekvés előtt felhúztam a redőnyöket, reggelre lehúzva találtam őket néhány fekete hajszál társaságában az ablakpárkányon.

Egyszer hallottam kaparászást a falakból, máskor síró női hangot a semmiből, amely ugyanazt a szót ismételgette.

Egyszer éjjel felébredve szembe találtam magam egy hosszú fekete hajú lánnyal, aki az asztal alól lesett kifelé.

Nemrég gyakran fordult elő, hogy miután lefeküdtem, hallottam, ahogy nyílik az ajtó, léptek zaja, majd valaki megáll fölöttem, és bámul. Nagyon valóságos volt, magamon éreztem a tekintetét.

Máskor elöl hagytam a színes papírt éjszakára. Megint léptek, olyan zaj, mintha valaki felvenné, majd szanaszét dobálná az ágyon hagyott lapokat. Reggel azonban ugyanúgy voltak, ahogy én hagytam.

Gyakran vannak olyan álomtöredékeim, hogy bántanak, és én menekülök. Reggelente ilyenkor kék zöld foltokkal a lábaimon ébredek. Máskor érzem, ahogy valaki leül az ágyamra.

Tegnap ismét fekete hajszálat találtam az ágyon (nagyon hosszú egyébként, az én hajam derékig ér, de ez még hosszabb), de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.

Tegnap éjjel ki akartam menni a mosdóba, ezért rászántam magam, hogy felkeljek az ágyból. Mikor megfordultam, láttam egy kb 180 magas fekete emberi árnyék szerű valamit a falon. Amikor észrevett, gyorsan elsuhant végig a másik falon, és eltűnt. Ezután fogalmam sincs mennyi időre, de enyhén sokkos állapotba kerültem, reszkettem. Utána talán elaludhattam ismét, mert már csak arra emlékszem, hogy reggel felébredtem.

Egyedül lakom, a szobához csak nekem van kulcsom.


20l


2014. jan. 30. 16:55
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Lehet, hogy az előtted lakó lány fekete hajú volt.
2014. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nincs valami sztorija a szobának vagy a kolinak, hogy meghalt ott valaki vagy mondjuk bunker van alatta stb. ?
2014. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Vagy az előző lakók megtartották (vagy lemásolták) a kulcsot és most szivatnak. A volt koleszomban volt ilyen: az előző évi 4-dikesek megtartották a kulcsokat. Csak ők lopni jártak.
2014. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

A hely története engem is érdekelne.


A kulcs nem másolható, már próbáltam más okból.

2014. jan. 30. 23:23
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem szoktam különösebb védelmet remélni a különböző amulettektől,de szerintem érdemes lenne beszerezned egy olyan nyakláncot,amelyen egy védelmező jelkép van.
2014. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem kamu akkor szerintem démon vagy valami más erős entitás. Csak a szobában történnek ezek vagy ha haza mész akkor is?
2014. jan. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Ismersz valakit ilyen hosszú fekete hajjal?
2014. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Ilyennel nem.
2014. jan. 31. 15:59
 19/25 anonim válasza:
Megmondom őszintén először kamunak hittem a kérdésed. Más nem tapasztal semmit sem a koliban? Amúgy az, hogy kék-zöld foltokkal ébredsz az valami gonosz jelenlétére utal. Mondjuk démon. Én nem vagyok ebben olyan jártas, de én erre gondolnék. Ha pedig racionális magyarázatot akarsz, először gondolkodj el azon, hogy nem vagy-e mostanában túl fáradt. Akár hallucinálhatsz is, de az is lehet, hogy valaki szórakozik veled.
2014. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Csak a kék-zöld foltokra nem lehet magyarázatot találni és ezért durva. Azért kíváncsi vagyok arra, hogy ha lesz szobatársad akkor ő is észleli-e majd ezt a jelenséget.
2014. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!