Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » UFÓ a házban, vagy valami más?

UFÓ a házban, vagy valami más?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel szex közben párommal furcsa dolgokra lettünk figyelmesek. Érdekes rikoltozó hangok és zöld fény jött a kert végéből, reggelre pedig meghalt a kutyánk. Nagyon félek a ma estétől, mi lehetett az? Ufók?
2013. júl. 23. 15:31
1 2
 11/15 anonim válasza:
92%
Kedves első hozzászóló! Légyszives engem ne keverj bele, mivel tegnap sperma mintát kellet adnom, (rámentünk az asszonyal a babaprojektre)! Üdv: az Érmelléki Kuglófember
2013. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
semmi csak üres volt a szemgödre? hát ez nem éppen semmi.. vizsgáltassátok meg a halál okát egy állatorvossal.. ez borzasztó tényleg.. olvastam most hasonló kérdéseket, hogy sex közben történtek ilyen parajelenségek, sztem vigyázzatok magatokra!
2013. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szerintem haggyátok a sexet és nemlesz ilyen!!! de nemlehet h szellemjárást nézted 3d-be??? :D
2013. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%
de az orgazmus megvolt legalább h valami jó is legyen a napodban?? :D
2013. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
az Érmelléki Kuglófember odahányt! :D
2013. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!