Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Apukám vállán egy szellem ült...

Apukám vállán egy szellem ült vagy csak a válla fájt?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 évvel ezelőtt elkezdett apa bal válla fájni de csak itthon a házban fájt neki inkább.

Azt mondta,hogy olyan nehéznek érezte a vállát mint ha nyomná valami. Alig tudta felemelni a kezét.

Eljárt gyógytornára kapott krémeket de nem segített neki.

Aztán beszéltem egy pappal,hogy szerintem aput követi egy "szellem"..és azt mondta,h lehetséges átjött és "elűzte a gonoszt vagy rontást" vagy fogalmam sincs,hogy mit persze apa tudta nélkül és azóta nincs vele problémája és persze nem is mondtam el neki,h volt nálunk egy pap.

Ezt mivel magyarázzátok?


2013. jún. 18. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak a válla fájt.
2013. jún. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ráadásul egy küklopsz szelleme!
2013. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, miért is ne? Azt viszont kétlem ,hogy el tudta űzni anélkül, hogy tudta volna, mi is az pontosan. Figyelj oda, szerintem még nincs vége.
2013. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazából nem nagyon hiszek az ilyenekben.. kb 10 évvel ezelőtt még általános iskolás koromban próbáltunk szellemet idézni a barátaimmal csak úgy mert ők kiváncsiak voltak.. gyertyákat pakoltunk minden hova meg tükröket és elkezdtünk "hívni valakit a másvilágról" persze ezt mind nálunk a nappaliban..

aztán a 7 gyertya egyszerre eloltódott. Persze mit ne mondjak 11 évesen nagyon megijedtem és inkább hagytuk az egészet de azóta elég sok idő telt el nem gondolom,h az miatt volt...

kb 1 éve vannak szobacicáink és azok is elég nyugodtak :)

Ezzel arra akartam kilyukadni,h nem érzékelek semmilyen paranormális eseményt..vagy ha még is azt meg lehet magyarázni tudományos alapon

2013. jún. 18. 23:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Kicsit ellentmondásos vagy, nem nagyon hiszel benne, de a pappal megbeszéled. Ha a papban hiszel, és a vallásban, máris hiszel egy bizonyos fajta spirituális világ létezésében, ami párhuzamos a miénkkel. A pap is hisz benne, hiszen átjött elűzni.

Na, nem kötekedni akarok ám. A cica jó jelző különben. Mondom, szerintem nincs vége, de ilyenkor azt kívánom, ne legyen igazam.

Nem valószínű, hogy a gyerekkori idézésnek ehhez köze van, bár nagy felelőtlenség volt.

2013. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Előtte pont egy hasonló filmet néztem meg és arról ugrott be,hogy akkor lehet ilyen nem gondoltam volna,h a pap szerint vannak szellemek. Meg én csak témát akartam terelni ő vette nagyon komolyan
2013. jún. 18. 23:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat. Ez utána szituáció óta változott a világnézetem de annyira nem,hogy mindenhova szellemet képzeljek vagy démont
2013. jún. 18. 23:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem. Kínos lehetett, amiről terelni akartál :) Na csak légy résen. :)
2013. jún. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, biztos egy szellem jól érezte magát apukád vállán..
2013. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!