Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez lehetséges? Bár itt szerint...

Ez lehetséges? Bár itt szerintem kevesen értenek hozzá (lent)

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mondta, hogy tegyük fel, lefekszel az ágyra háttal, kényelmesen. Nem alszol el! Az agyad úgy próbál jelezni, hogy alszol-e már, hogy elkezdesz néha viszketni.Ha alszol akkor ugye nem vakarod meg magad. Tegyük fel ébren sem, és ezt kibírod kb 45 percig-óráig, így az agyad azt hiszi, hogy elaludtál. Ezután tudatosan tudsz álmodni, te irányítod magad és teljesen másképp látod az egészet kívülről.

Ez lehetséges??



2013. jan. 30. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Én megvakarom magam ha alszom, tehát nem.
2013. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mirk ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szőkevagyok,nemhülye válasza:
Ez hülyeség.
2013. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehetseges baratom de leteznek ennel sokkal konnyebb es kevesbe idoigenyes technikak a tudatos almodashoz.
2013. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a WILD technika ehhez hasonló.
2013. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mi az a Wild technika?
2013. jan. 31. 13:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez itt a WILD technika [link] de ezen az oldalon még olvashatsz nagyon sok fajta technikáról,szerintem a WBTB a legkönnyebb,ha tudatosan akarsz álmodni.

2013. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nos, én ezt próbáltam nyáron kivitelezni, több óráig is, de nem sikerült. Nem is kezdtem el viszketni.
2013. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bestest ***** válasza:
82%
Ennél sokkal célravezetőbb az, hogy nem maszturbálsz 45 percig-1 óráig, mire az agyad azt hiszi, hogy meghaltál, mert ilyen sokáig még nem hagytad ki. Hogy ekkor mi történik, azt senki sem tudja, de valószínű, hogy ekkor már "teljesen másképp látod az egészet kívülről."
2013. febr. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
En megvakarom magam almomban is, sot volt hogy magamhoz is nyultam amikor mar nagyon kiehezett voltam almomban! De olyan is elofordult hogy ahogy kiskifli nagykifliben aludtunk szeretkezes utan a partneremmel, es ahogy mogottem alukalt egyszer arra keltem hogy simizem es kiverem neki :D almomban! aztan lett belole meg egy menet xD
2013. febr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!