Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Léteznek még szelleműzők,...

Léteznek még szelleműzők, vagy hasonlók amik komolyan foglalkoznak a dologgal?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel ez az egész téma, parapszichológia, pszichológia, legendák, és természetfeletti történések vagy lények.. A lényeg hogy szeretnék majd ezzel foglalkozni. Komolyan. Valami ötlet, hogy akkor milyen irányba kéne elindulnom? Vagy hogy hogyan tudnék foglalkozni a témával? 16 éves vagyok, még középiskolába járok, de ettől függetlenül már jobb szeretném most tudni, mit kell majd tennem.

2013. jan. 26. 13:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Te szellem és ki engedett a gép elé?

Hogy nyomod meg a gombot?

Egyáltalán mit keresel itt?

Miért jó neked köztes létben szellemnek lenni?

2013. jan. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
az én természetgyógyászomat rendszeresen hívják, h űzze el a szellemeket, 1x nálunk is járt :) azóta nyugi van :)
2013. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szelleműzők valószinűleg nem de akik ezzel foglalkoznak olyanok biztos. Bár valószínűleg nem munka hanem hobbi. Engem is érdekelnek az ilyenek és történeteim is vannak szemmel látható, és kézzel fogható egyaránt!
2013. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Természetesen vannak szelleműzők vagy vadászok. A bátyám szomszédja is az ... mondjuk ő Angliában lakik. Sokszor házhoz hívják :) . No meg ott vannak a papok is akik megáldják a házat (vagy tudom én mit csinálnak) és attól elmennek a szellemek.... A Vatikánban vannak ördögűzésre specializálódott papok is. Hát ilyen lehetőségek vannak.....
2013. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!