Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Léteznek még szelleműzők,...

Léteznek még szelleműzők, vagy hasonlók amik komolyan foglalkoznak a dologgal?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel ez az egész téma, parapszichológia, pszichológia, legendák, és természetfeletti történések vagy lények.. A lényeg hogy szeretnék majd ezzel foglalkozni. Komolyan. Valami ötlet, hogy akkor milyen irányba kéne elindulnom? Vagy hogy hogyan tudnék foglalkozni a témával? 16 éves vagyok, még középiskolába járok, de ettől függetlenül már jobb szeretném most tudni, mit kell majd tennem.

2013. jan. 26. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Már annyiszor leírtam, de senki nem hisz nekem: Én egy szellem vagyok, miben segítsek?
2013. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

*-* Szabad lenne egy interjú...? :D

Vagy annak is örülnék, ha a kérdésre válaszolnál :)

2013. jan. 26. 13:48
 3/14 anonim ***** válasza:
1-es szellem vagyok, nincs olyan hogy szelleműzés, ahogy emberűzést sem tartunk mi szellemek...
2013. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

De vannak ilyenek, pl. Kovács Magyar András.

De szerintem nem lehet bárki szelleműző, ahogy jósolni sem tud bárki csak azért, mert elhatározza hogy márpedig ő jósnő lesz.

2013. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Persze, értem én :) köszönöm szépen.

A kis "szellemnek" meg erre nem tudok mit írni xd megkérdezném, hogy hány éves de komolyan úgysem válaszolna. :)

2013. jan. 26. 13:55
 6/14 anonim ***** válasza:
5647 éves vagyok
2013. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem értelek kérdező, hiszel a szellemekben, de amikor ideír egy szellem akkor az biztos csak kamu lehet.
2013. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Komolyan akarsz foglalkozni a dologgal,de nem vagy tisztában a szellemek mibenlétével,és el akarod őket űzni.Talán inkább mégis mással kellene foglalkoznod...
2013. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy élek xd inkább nem kezdek el vitatkozni, mert van igazság abban is amit ti írtatok :)
2013. jan. 26. 14:04
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak szellemek! Mivel magyaráznád Magdi anyusét?
2013. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!