Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Elképzelhető, hogy mellém...

Elképzelhető, hogy mellém szegődött valamiféle kedves szellemféleség/angyal (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz időszakot élek át mostanság. Semmi sem úgy jön össze, ahogy szeretném, rengeteget vagyok szomorú, az önbecsülésem a béka hátsója alatt van. Az utóbbi hétben furcsa dolgok kezdtek el történni velem:

Ültem az ágyamon és vizsgára készültem, de a hajam folyton belelógott a szemembe. Egyszercsak a fém hajpántom nagy csörrenés közepette landolt előttem a parkettán. Olyan helyen volt, ahonnan nem tudott így leesni. Levegőmozgás sem volt.

Valamelyik este sírdogáltam az ágyamban összegömbölyödve, amikor éreztem, hogy valaki/valami olyan együttérzően megsimogatja a lábszáram. Rendes ereje volt a simogatásnak.

Most pedig nézegettem magam a tükörben hajmosás után, és csak csóváltam a fejem, hogy mennyire el vagyok csúnyulva, és utána mikor pakolásztam ott megláttam egy fényes de halvány kis gömböcskét amint elmegy mellettem, és utána kb fél perccel, mielőtt kimentem volna a fürdőszobából mégegyszer belenéztem a tükörbe, és ugyanazt az arcot láttam, de egész másként tekintettem rá valahogy, sokkal pozitívabban.

Mindebben az a legfurább, hogy egyáltalán nem rémültem meg sem a hajpántos dolognál sem a lábfogásnál, pedig rohadtul félős vagyok.

Annyit még, hogy a múlt héten egy eléggé nehéz helyzetemben az őrangyalomhoz fohászkodtam. Létezhet hogy ennek eredményeképpen történik mindez? Nem mondom magam sem szkeptikusnak sem "ezoterikusnak". Hiszek Istenben és elfogadom, hogy több lehet a világon, mint amit mi az emberi érzékeinkkel felfoghatunk, de nem mélyültem el még igazán ezekben a dolgokban, pont azért, mert félős vagyok.

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. jún. 22. 20:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szellem kizárt... Ennek egy valódi oka van.

De valóban a hit az egyik legjobb placebo;-))))

2012. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Lilith1994 ***** válasza:
Lehetséges hogy egy őrangyal volt. Velem is volt ilyen de már nem emlékszem rá mert pici voltam. Mamám mesélte el az egészet. Alig tudtam még mászni, de valahogy lépcsőfokot estem, de semmi bajom nem lett még egy karcolás sem. Hosszú lenne ezt elmesélni de a lényeg ez. mamámat is gyakran segítette valami.
2012. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ezek érdekes dolgok
2012. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az angyaloktól nem kell félni, sőt, nincs miért félni. A legszeretetreméltóbb lények a világon. És csak segíteni, szeretni tudnak. Hívd őket bátran, és figyeld, mit érzel olyankor. Általában pici szellő az arcon, lágy simogatás, mintha egy tollpihével simogatnának, s hasonlók. Én magam az energiájukat érzem, illetve érzek belőle valamennyit. Nagyszerűek, és mindig válaszolnak, mindig reagálnak a hívásra is, a kérésre is. Próbáld ki bátran!
2012. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!