Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Elképzelhető, hogy mellém...

Elképzelhető, hogy mellém szegődött valamiféle kedves szellemféleség/angyal (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz időszakot élek át mostanság. Semmi sem úgy jön össze, ahogy szeretném, rengeteget vagyok szomorú, az önbecsülésem a béka hátsója alatt van. Az utóbbi hétben furcsa dolgok kezdtek el történni velem:

Ültem az ágyamon és vizsgára készültem, de a hajam folyton belelógott a szemembe. Egyszercsak a fém hajpántom nagy csörrenés közepette landolt előttem a parkettán. Olyan helyen volt, ahonnan nem tudott így leesni. Levegőmozgás sem volt.

Valamelyik este sírdogáltam az ágyamban összegömbölyödve, amikor éreztem, hogy valaki/valami olyan együttérzően megsimogatja a lábszáram. Rendes ereje volt a simogatásnak.

Most pedig nézegettem magam a tükörben hajmosás után, és csak csóváltam a fejem, hogy mennyire el vagyok csúnyulva, és utána mikor pakolásztam ott megláttam egy fényes de halvány kis gömböcskét amint elmegy mellettem, és utána kb fél perccel, mielőtt kimentem volna a fürdőszobából mégegyszer belenéztem a tükörbe, és ugyanazt az arcot láttam, de egész másként tekintettem rá valahogy, sokkal pozitívabban.

Mindebben az a legfurább, hogy egyáltalán nem rémültem meg sem a hajpántos dolognál sem a lábfogásnál, pedig rohadtul félős vagyok.

Annyit még, hogy a múlt héten egy eléggé nehéz helyzetemben az őrangyalomhoz fohászkodtam. Létezhet hogy ennek eredményeképpen történik mindez? Nem mondom magam sem szkeptikusnak sem "ezoterikusnak". Hiszek Istenben és elfogadom, hogy több lehet a világon, mint amit mi az emberi érzékeinkkel felfoghatunk, de nem mélyültem el még igazán ezekben a dolgokban, pont azért, mert félős vagyok.

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. jún. 22. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Lehet egy elhunyt hozzátartozó is.

Valahol olvastam, fentről gyakran segítik az utunkat.


De szerintem nem ártana, ha lelnél magadnak 1-2 rendesebb barátot. :)

2012. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A legutóbb elhunyt hozzátartozóm (nagymamám) is több, mint 10 éve meghalt már. Egyébként több közeli barátom van, akiknek bármikor kiönthetem a lelkem, de én többnyire megtartottam magamnak a belső harcaimat, amikor megnyílok valakinek utána mindig még szerencsétlenebbnek, gyengébbnek érzem magam, mint előtte, pedig próbálnak segíteni.
2012. jún. 22. 20:49
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Mindig vannak körülöttünk segítők, igen.
2012. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az azért nemjó, ha folyton magadba zársz mindent.

Kell, hogy legyen egy úgymond legjobb barát, vagy barátnő, akinek mindent el lehet mondani, és tanácsot kérni, ha baj van.

2012. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Velem egyszer olyan fordult elő, hogy nagyon elkeseredett voltam, és egyszer azt éreztem, mintha a vállamra tette volna valaki a kezét és abban a másodpercben teljesen megnyugodtam. Nagyon furcsa volt.
2012. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2012. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2012. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
a hit az egyik legjobb placebo
2012. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Az angyalok mindig ott vannak körülöttünk. Kérd a társaságukat, a segítségüket, mert az életedbe csak akkor avatkozhatnak be, ha te magad kéred. Imádkozz hozzájuk és ott teremnek, segítenek. A hangulatodat azonnal helyrepakolják, pld. De nagyobb kérdésekre is válaszolnak, reagálnak, még ha több időbe is telik a megvalósításuk.
2012. jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Édesanyám úgy egy hónapja megbotlott a lépcsőn, és úgy érezte, hogy valaki megfogja a karját, pedig nem volt ott senki. Nekem pedig még régen nagy "mázlim" volt: a közeli ligetben sétáltam, és egyszer csak jött egy sms egy barátomtól. Megálltam elolvasni. Kb. 4 másodperc múlva leszakadt egy korhadt ág, ami pont ott esett le, ahol én álltam volna akkor, ha nem nézem meg a telefonomat. Őszintén, mennyi az esély ezekre a dolgokra? Én 100%-ig biztos vagyok benne, hogy valaki vigyáz ránk. Örülök, hogy Te is megtapasztaltad ezt.
2012. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!