Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Törtènt màr ilyen...

Törtènt màr ilyen fura dolog valakivel?

Figyelt kérdés
Tudom, h ez a kérdés nem ebbe a kategóriàba tartozik, de ez jobban jellemzi. A minap éjjel elèg fura dolog törtènt velem, össze visza àlmodtam minden fèlèt ès àlmomba elkeztem az ördög6t hivni, szinte kekeckedtem vele, erre felriadtam mert egy szúró èles fájdalmat èreztem a hàtamban(hason aludtam) ès nem tudtam megmozdulni,mintha hozzà nyomódtam volna az àgyhoz, se levegõt kapni nem tudtam, elkezdtem gondolatban imàdkozni, majd ojan volt mintha szèp lassan végig futna rajtam a hideg ès elmult az egész. De ez tènyleg nem àlom volt.

2011. okt. 29. 01:13
 1/8 anonim válasza:
69%
nekem alvásparalízisnek hangzik, de nem vagyok valami nagy szakértő.
2011. okt. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj :/ Ha háton fekszel, akkor a lidérc ráül a mellkasodra. Ha a hasadon, akkor meg ki tudja mi ül a hátadra. Inkább próbálj oldalt aludni.
2011. okt. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Alvásparalízis. Velem is hason fekve történt meg.

Erről bővebben mindenféle szemléletből körbejárva itt olvashatsz:

[link]

2011. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak becsípődött egy csigolyád álmodban. Van ez így néha-)
2011. okt. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyeld az álmaidat! Mindenkinek saját szimbólumrendszere van az álmok megfejtésében! Kezd el gyakorolni! Reggelente mindig próbálj visszaemlékezni az álmaidra! Azok lehetnek jóslóálmok! Lehetnek olyan álmok, amik a mindennapi problémákkal, megoldatlan dolgokkal kapcsolatosak. Jelezhetnek előre eseményeket, betegségeket, történéseket. Figyeld, hogy az általad említett eset máskor is előfordult-e már, vagy lehet, hogy a jövőben ismét fog? Van-e hátproblémád? Milyen ember vagy a valóságban? Tényleg kekeckedő? Nem lehet, hogy valakivel ujjat húztál, vagy fogsz, és ő fog felülkerekedni? Jelezheti ezt is az álom! A valóságban beszéltél-e mostanában valakivel az ördögről, vagy valakiről a háta mögött rosszindulatúan? Ami kint, az bent is. Ami fent, az lent is. Amit kigondolsz, kimondasz negatív értelembe, u.azt vissza is kaphatod, akár álmodban is figyelmeztetésként.
2011. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
# 5/5-nek igaza van
2011. nov. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ferry123 ***** válasza:
hát ha álmodban szórakoztál az ördögel ő is móresre tanított
2011. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is szokott lenn... elég rémisztő, nekem is hasonfekve
2011. nov. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!