Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Félek, vajon normális ez?

Félek, vajon normális ez?

Figyelt kérdés
Amikor egyedül vagyok a lakásban, szinte állandóan fura érzés fog el, mintha nem lennék egyedül. Nem látok senkit,és hangokat sem hallok, de folyton valami rosszindulatú légkör vesz körül, szorongással és félelemmel tölt el, mintha valaki figyelne, de láthatatlan. Egyébként minden rendesen működik, boldogan élek, és az egészségemmel sincs gond. Mitől lehet ez mégis?
2011. okt. 18. 12:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Paranoia
2011. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

Szerintem ezzel többen is így vagyunk,hogy félünk valamitől,amit nem lehet megfogalmazni...Én rettentően félek egyedül,érzem,hogy van ott velem valaki vagy valami.Néha már odáig elfajul,hogy én sem merek kimenni a mosdóba...Tárgyak esnek le nálunk is főleg tükrök és órák az utóbbi meg is áll.Alakokat látok vagyis csak körvonalakat,ilyenkor bebeszélem magamnak,biztos csak képzelődöm,de mikor látom,hogy a kutyám és a cicám is oda néz,akkor legalább annyira megnyugszom,hogy nem vagyok dilis:)

Én kifejlesztettem azt a módszert,hogy sok mesét nézek és ilyenkor kitisztul az agyam és valami gyermeki megnyugvás lesz rajtam úrrá.Tudom ez viccesen hangzik,és én sem hinném el ezeket a dolgokat ,ha nem velem történtének meg...Szerintem is találd meg a neked legmegfelelőbb módszert,ami megnyugtat vagy ellazít...az segíteni fog:)

Kitartás...:)

2011. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is paranoia.


Egyébként nálam volt egy pont, ami előtt nem féltem semmitől. Aztán megtanultam félni a félelemtől. És ez a legrosszabb.

Ez kb úgy néz ki, hogy tudom, hogy nem létezik, nem lehet ott, nincs ott, de ha meglátnám, akkor rendesen megijednék.

De hidd el, nincs ott semmi. A semmitől meg nem kell félni.

2011. nov. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én is érzek néha így mikor becsukom a szobám ajtaját de találtam rá megoldást:Nem csukom be!!!
2011. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
szerintem csak egyedül érzed magad, ezért társaságot képzelsz oda magadnak, de erről tudatosan nem tudsz, ezért megijedsz. próbálj nem félelemmel gondolni rá, hátha segit valamit.
2013. szept. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
úr isten az elhunytak azok tényleg vigyáznak rád mutasd meg magad sürgősen orvosnak
2013. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!