Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit jelenthet ez? (bővebben lent)

Mit jelenthet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Anyukám mesélte, hogy kiskoromban (1,5-2 évesen) "képzeletbeli" barátaim voltak. Velük játszottam és beszélgettem. Anyáék nem látták őket, de azt mondták úgy viselkedtem, mintha élő emberek lennének. Ez normális?

Meg amikor mondanak nekem valamilyen sztorit (pl: hogy aznap mi történt velük stb.) mindig elképzelem amit mondanak. Az agyam teljesen magától csinálja ezt. nekem ez tök természetes, de anya azt mondta hogy enm minden ember tudja ezt.

Mostanában nagyon elkezdett érdekelni ez a dolog, kihez tudnék elmenni egy ilyen sztorival?

bocsánat, ha nagyon zavaros.


2011. okt. 6. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mind a kettő dolog természetes. Elmesélnek valamit és te azt elképzeled? Mi ebben a meglepő?

Kis koromban nekem is voltak képzeletbeli barátaim.

Szerintem természetes.

2011. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 x) ***** válasza:

Ez természetes. Kiskorunkban még nagyon élénk a fantáziánk, máshogy látjuk a dolgokat. Amikor unatkoztunk és nem volt kivel beszélgetni akkor kitaláltunk történeteket. A legtöbb kisgyereknek vannak képzeletbeli barátai akikkel néha beszélget, még akkor is ha esetleg nem mesél róluk az anyukájának.

Az meg hogy elképzeled a dolgokat megint csak természetes szerintem. Én is elképzelem az ilyesmit (ha igazán érdekel)

2011. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kapalo válasza:
53%
Nem akarlak megijeszteni, de el kellene látogatnod egy mágushoz, mert elképzelhető, hogy Látó vagy. A tapasztalatlan médiumok gyakran alakítanak ki szoros kapcsolatot a másvilággal, ami nem feltétlen jó!
2011. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen 2 éves koromban. Egy képzeletbeli barátom volt, de nem ember. Hogy pontosan milyen lény, arra már nem emlékszem, de Anyu szerint mindig Nyuszikának (persze nem nyúl volt xD) szoktam szólítani....

Állítólag kisgyerekeknél ez teljesen normális.

2011. okt. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek a fantáziájukben rakják össze mit még nem tudnak vagy nem értenek.
2011. okt. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kb 3 éves korig a babáknak nyitva van a harmadik szemük, a két szemöldökük között, mivel őket még nem 'rontották meg' az élet dolgai, látnak manókat, tündérkéket, szellemeket. Nézik őket, gagyognak hozzájuk és nem félnek tőlük. Minél több külső környezeti hatás éri a babát, annál előbb csukódik be a harmadik szeme.
2011. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs harmadik szem, sem a babáknak, sem senkinek:-) Ez csak kitalált fantáziaszülemény. Anatómia atlaszt tudom ajánlani...........Viszont, a babák valóban sokat fantáziálnak, ,,moziznak" és ami ismeretlen számukra arról is van elképzelésük, hogy mi lehet , gyakran teljesen eltérő a valóságtól:-))
2011. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!