Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az aktív harmadik szemmel...

Az aktív harmadik szemmel valóban lehet látni szellemeket vagy hasonlót, vagy ez is kamu mint a vallások?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan kell megnyitni? És akinek nyitva van miket látott pontosan leírhatja részletesen is ha van kedve.
aug. 25. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Igen lehet látni.

De ne akard megnyitni, mentális is bírni kell.

Nem nyitott, viszont aktív harmadik szemmel, szóval zárt harmadik szemmel is fogékony leszel az energiákra, nem feltétlen látási formában.

Mellesleg a lelkek ugyanolyanok, mint az emberek, távolról teljesen ugyanolyannak láthatod, mint egy rendes embert, csak függ attól hogy hunyt el.

Ha valaki el vesztette a lábát, nem fogod látni a lábát, viszont ha fizikai sérülés nélkül hunyt el, akkor teljesen ugyanúgy láthatod mint egy élő embert, főleg messziről.

Ne akard megnyitni, mentálisan és lelkileg nagyon erősnek és fogékonynak kell lenni erre.

Csak azért ne akard megnyitni, hogy bizonyítékot kapja arra, hogy vannak lelkek a halál után.

Arra használj ingát vörös cérnán, fognak jelezni.

aug. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia, cseppet sem vagyok félős, valóban jó megérzésed volt valamilyen bizonyítékot akarok hogy létezik-e lélek. Nekem az inga kevés azt a huzat vagy a lélegzetem is megmozdíthatja, ha létezik látnom kell mert elhinni nem tudom.
aug. 26. 00:14
 3/12 anonim ***** válasza:
13%

#1 vagyok

Használj ingát, hidd el nem akarsz Te nyitott harmadik szemet, mert olyan dolgokat is láthatsz, amelyek kicsit túl mennek a lelkeken, valamint akkor az emberek auráját, energiáját is láthatod és arra is erősebben fogékony leszel, amelyet kizárni nem tudsz, hanem csak túlélni, elviselni és kezelni, főleg ha fekete mágiában érdekelt ember megy el melletted az úton.

A harmadik szem alapjáraton a pozitív oldalhoz tartozik, a jó energiákhoz, a lélekhez kapcsolódik, tehát tiszta jó energiát használ, amelynek a szennyezése fekete mágia vagy negatív energiákkal fizikai fájdalommal is járhat a harmadik szemben, továbbá ez egy nyitott mágnessé válik a negatív energiákra.

Használd vörös vérnán az ingát, hogy inkább a szeretteid tudjanak érintkezni Vele, továbbá zárd be az ablakokat, kis helyen próbálgasd és támazd le a kezedet és csak várj.

Az elhunytak nem feltétlen vannak 0-24 mellettünk és nem feltétlen van elég energiájuk az ingán jelezni, vagy egyszerűen nincs szükség kommunikációra Tőlük.

Akkor szoktak jelezni ingán, amikor valóban szükséged van egy válaszra vagy valamire, megnyugvásra.

Csak azért, hogy tudd van szellemvilág, azért nem fognak Neked válaszolni, mivel feladataik vannak és nem pazarolhatják az energiájukat.

aug. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel senki se akarjon harmadik szemet, mindenki féljen a negatív energiától? Ez gyávaság.
aug. 26. 00:35
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Nem gyávaság, akiknek van, azoknak nyitva szokott lenni, akik lelkileg elég erősek.

Mondjuk mindenkinek van harmadik szeme, csak van akinek nem aktív egyáltalán, pont azért is, mert nem elég erős lelkileg, hogy kezelje.

Akinek aktív valamennyire vagy nyitva van, az eleve úgy születik, hogy Neki hamar megnyílik, mert erős a lelke, vagy eleve nyitott is.

Hiszen a gyerekek képesek érzékelni a lelkeket például.

Akinek nem aktív semmilyen formában felnőtt korában, vagy nem érzékeny a homloka ott ahol van a harmadik szeme, akkor lelkileg nem elég erős, hogy el bírja a látványt és a tapasztalatokat.

Te csak azt hiszed, hogy erős vagy rá, de ha a szanatóriumba akarsz kerülni mint sokan mások, mert megnyitották felelőtlenül a harmadik szemüket, akkor hajrá.

Rád is rád sütik majd csak, hogy bolond vagy.

Azok szokták megnyitni professzionálisan, akiknek mutat valamilyen aktivitást, fogékonyságot, vagy érzékenységet, de azoknak eleve van feladatuk az életük során a spiritualitással és természetfölötti témával kapcsolatban.

Ha kell a beroppanás, mert nem vagy lelkileg elég erős, hogy tudd kezelni, akkor hajrá nyisd meg.

De tudom, hogy megfogod bánni.

Hidd el.

aug. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha kis nyomást, enyhe bizsergést érzek a helyén az aktivitásnak számít? Ha megtudnám vele hogy van-e szellemvilág akkor nem őrülnék bele, hanem sikerrel nyugtáznám az eredményt.
aug. 26. 00:52
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

Ha van aktivitás, akkor megeshet hogy van érzékelésed, az-az elsődleges jele.

Ha tiszta vagy lelkileg, hogy nem dohányzol semmilyen formában (Bármi, amit be szívsz levegőn kívül, el tömíti a tiszta energiákat), nem használsz inhalátoros dolgokat, nyugodt vagy lelkileg, nyitott a világra és az emberekre, rájuk tudsz hangolódni, és tárgyakra is, akkor ha aktív valóban a harmadik szemed képes vagy érzékelni és látni energiákat.

Energia pacákat, amelyeket nem nyilvánvalóan látsz, hogy húú ott egy folt, mint annál amikor a Napba nézel, nem, nem ilyen, hanem ha érzékeled, hogy egy tárgyat vörös, zöld, kék, rózsaszín vagy más energia vesz körül, érzékeled látod a rezgéseket körülötte, hogy az a könyv rózsaszín energiás és energia alapján a testvérem nyúlt hozzá legutóljára, akkor igen, valóban aktív.

Ha aktív és erősen össze van kötve a két szemeddel, tehát van kapcsolat közte, akkor képes vagy mások szemébe nézve érzékelni, hogy van-e bene gonoszság.

Megijedsz, olyat látsz, ami megrémiszt, olyat érzékelsz valakinek a szemébe, ha gonosz, de ennek is vannak típusai, mert van, aki csak depressziós, az is a negatív energiába esik, de enyhébb, attól ilyen szinten nem ijedsz meg, viszont ha valaki gonosz a lelkében, érzékeled és viszolyogni fogsz Tőle.

Fekete mágia érdekelteknél meg valóban láthatsz dolgokat, ha a szemükbe nézel és akár hányhatsz is, ha annyira negatív az energia, akkor ki is mehet az aktivitás a harmadik szemedből jó esetben, mert bezár a látottaktól, hiszen nem fekete mágia alapú a harmadik szem alapesetben.

Képes vagy érzékelni másokat, hogy milyen hangulatban vannak, azt is akár mi bántja Őket, akár szöveg alapján is képes vagy érzékelni, hogy mások hogyan írnak, milyen hangulatban, mik a szándékaik.

aug. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

Mondjuk en meg konkretan nem lattam semmit (gyermekkori szellemes elmenyemen kivul), mipta csinaltam harmadik szemes gyakokat, de az alabbiakat tapasztaltam:

- Egyes helyeknek jobban mwgerzem a bizarr kisugarzasat azota

- A mergezo es kamus emberek kisugarzasat is jobban erzem

- Multkor tudorontgenen ereztem a bizsergest a mellkasomon, amit korabban nem :0

- Tapasztaltam fejfajast a gyakorlatok idejen es utana.

- Neha csukott szemmel sotetben is fenyesseget vagyok kepes erezni, ha pl fenylo aurat kepzelek magam kore.

Szoval nem latok konkretan semmit, de mintha sokkal erzekenyebb lennek, mint regen. Amilyen buta sotet emberek vesznek korul amugy itt videken, jobban orulnek amugy, ha en is olyan erzeketlen tusko lennek, mint ok. :DD

aug. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

Igen, ahogy 8-as írja, ez a zárt, de aktivitás állapot, viszont a jó embereket is meg kell tudnod érezned és azt is, hogy valaki igazat beszél-e és tiszta-e az energiája, jóságos-e és tisztán jóságos-e.

Viszont akkor a homlokodnak a Napfényre érzékenynek kell lennie valamelyest és igen, érezhetően azt is, hogy bizonyos emberek piszkolják az érzékelésed és az energiáidat.

aug. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

9es: igen, valahogy ezt is lehet erezni, hogy ki az, aki alapvetoen joember. Most a fodraszaimon kiserletezek, az elozo 2-nel rossz erzeteim voltak es ez vegul bantalmazo viselkedesukben meg is nyilvanult, az ujat viszont nagyon empatikusnak erzem.

Egyebkent szoktam olyat csinalni, hogy csukott szemmel a napbol probalom feltolteni a 3. szemet, az mindig nagyon jo. Bar a napon alapvetoen nem tartozkodom sokat, szoval nem tudom hogy kellene ra erzekenynek lennie.

Az volt meg erdekes, hogy amikor feltoltom a csakraimat fenyes energiaval es epp csodasan alakulnak a dolgaim, akkor mindig mintha megerezne nehany rohadek a jokedvet es a belolem arado magas energiat, es szinte duhrohamot kapva nekem esnek valamilyen uruggyel... de eleg varatlanul. Az ilyen "barataimmal" mind megszakitottam a kapcsolatot, de sajnos a boltban is pl siman megtalalnak az ilyenek vagy az utcan. Ez mitol lehet?

aug. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!