Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett ez? testen kivüli...

Mi lehetett ez? testen kivüli élmény? Gyerekkori fantázianak elszabadulása?

Figyelt kérdés

Gyerekkori emlék:

napközis vagyok, délután van lecke írás után.kedves tanárnőnk tartott kézműves foglalkozásokat(origami,agyagozás) amire én szívesen maradtam.

Egy ilyen foglalkozás után kimegyek kezet mosni,az iskola üres,hisz este hat van, és miközben sétálok a hosszú folyosón a testem könnyeddé válik és egyszer csak kivülről látom magam.ez addig tart amíg el nem jutok a kézmosóhoz és ki nem nyitom a csapot



aug. 28. 13:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen, pillanatnyi elmezavar ill. tudatállapot módosulás.

Nézz utána, van-e vérnyomás problémád.

aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nincs vérnyomás problémám
aug. 28. 14:27
 3/21 anonim ***** válasza:
Pontosan hogy nézett ki az élmény?
aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A testem könnyed lett, először a karok a lábak majd a fejem.olyan volt mintha egyszerre lennék két helyen. A testemben és azon kivül.aztán elszakadok és már nem érzem a testem,kivülről látom magamat. A test megy magától,nem én irányitom. Én csak felülről látom magam ahogy megyek és oda érek a csaphoz. Aztán boom.visszakerülök,minden normális.
aug. 28. 14:43
 5/21 anonim ***** válasza:

"kivülről látom magamat"

Ez a rész érdekelne jobban. Mennyire volt részletes, vagy felismerhető?

aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
teljesen és volt én tudatom abban a pillanatban,tudtsm hogy akit nézek az én vagyok
aug. 28. 15:26
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy olyan állapot, ami leginkább álomban szokott lenni, ilyenkor az agyi központok szétkapcsolódnak, és egymással beszélgetnek. ilyenkor van, hogy szembejön veled valaki, és beszélgetni tudsz vele, tehát nem tudod előre, hogy mit fog válaszolni.


Magadat pedig azért láthatod, mert az agyadban van egy ún, testkép memória. Ebben van leírva, hogy néz ki nagyjából a tested. Ugye, csukott szemmel is fel tudod idézni magad, hogy hogyan nézel ki? Na, ezt az infót itt tárolja az agy.

Viszont ilyen módosult tudatállapotban ez is szétkapcsolódik, és ha egy másik agyközpont olvassa le, akkor bizony ez egy embernek néz ki, méghozzá valószínűleg olyannak, mint te.

Nem biztos, mert ha valakivel (isten, Jézus, stb.) találkozol álmodban, az is emiatt van.

Ezért lehetnek ilyen élményeid.

aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyerekek főleg 4-6 éves korig sokkal jobban hajlanak ilyen dolgokra mint a felnőttek. Sok gyermek látja a halott hozzátartozókat, vistam emlékszik a múlt életére csak a felnőttek nem veszik őket komolyan. Én általában kiskoromban az űrben jártam, néztem a Földet vagy angyalokkal játszottam. Nem csak sima álmok voltak ezek. Manapság is vannak ilyesmi fajta élményeim. Láttad magad felülről mert az asztrális én elszakadt a földi testedtől. Igen, OBE-od volt.
aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

7: Az álomban nem tudod,hogy az a másik én aki leadja a műsort az te vagy.


Ez egy spontán testkilépés volt az éntudattal igen.

aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Én megértem, hogy most az ezotériában vagyunk, és itt lehet mindenféle vélemény.

De azért a tudományos igazságokat lepontozni... hát... nem a legélesebb késre vall a fiókban.

Itt sem kötelező ám hülyének lenni. De ha még hirdeted is közben, az már tényleg ciki.

aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!