Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett ez? testen kivüli...

Mi lehetett ez? testen kivüli élmény? Gyerekkori fantázianak elszabadulása?

Figyelt kérdés

Gyerekkori emlék:

napközis vagyok, délután van lecke írás után.kedves tanárnőnk tartott kézműves foglalkozásokat(origami,agyagozás) amire én szívesen maradtam.

Egy ilyen foglalkozás után kimegyek kezet mosni,az iskola üres,hisz este hat van, és miközben sétálok a hosszú folyosón a testem könnyeddé válik és egyszer csak kivülről látom magam.ez addig tart amíg el nem jutok a kézmosóhoz és ki nem nyitom a csapot



aug. 28. 13:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
7. Van valami cikk erről a dologról amiben ez bővebben ki van fejtve?
aug. 28. 17:06
 12/21 A kérdező kommentje:
mi az az OBE-od?
aug. 28. 17:06
 13/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, kérdező, de ha csak lepontozás van, akkor írj magadnak.
aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
nem én pontoztalak le.én eddig senkit nem pontoztam
aug. 28. 17:23
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

OBE

Angol rövidítése a testenkívüli élménynek.

Én régebben gyakoroltam egy ideig az asztrálprojekciót, amiben anno spontán módon gyakran volt részem és úgy könnyen ment.

Szándékosan már nem olyan egyszerű a dolog.

Nos egy ilyen reggeli gyakorlás alkalmával ahogy kiakartam lépni a testemből, úgy, ahogyan a gyakorlati leírásban volt, szépen megrekedtem egy félig kint, félig bent állapotban. Tudatában voltam, hogy a fizikai testem az ágyon pihen, hanyatt fekve, de közben az asztrál testem a jobb oldalán feküdt, kissé magasabban a fizikainál mivelhogy fordultam éppen kifelé belőle, csak a dolog valahogy elakadt. És pár hosszú percre ledermedtem hogy most mi a f.a.sz van? Végül aztán sikeresen visszaparancsoltam magam a fizikai testembe és inkább feladtam az ilyen kiruccanásokkal való szórakozást.

Igen, ritkán, de ébrenlétben is megtörténhet ez spontán is, nem is kell különösebb ok hozzá, de gyakorolhatod is, vannak rá technikák, ha érdekel.

aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Nincs testből való kilépés

Ha ilyet érzel, azt csak álmodod, bármennyire is valóságos

Ha látod magad az ágyon feküdni, azt is csak álmodod

aug. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%
Van testből való kilépés. Minden egyes éjszaka kilép az asztrál éned. Ha valaki még ezt sem tudja azt sajnálom. Ha ráébredsz, hogy álmodsz - tudatos álom - abból is lehet asztrális utazás ugyanis minél jobban tudod irányítani az eseményeket annál inkább messzebbre merészkedhetsz. Mehetsz nyugodtan más bolygóra, a szomszédba. Ha megtanulod hogyan kell csinálni és pl. ki akarod lesni az emlegetett szomszédot azt is megteheted.
aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Akkor lessél már meg engem, itthagyok egy 20 ezrest a konyhaasztalon, elviheted
aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Na mivan jossz leskelődni utánam? Aztán kiderul hogy csak álmodod az egészet
aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
En meglesnelek amikor recskazol. :))
szept. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!