Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hol van vége a fizikai síknak...

Hol van vége a fizikai síknak és hol kezdődik a transzcendens dimenzió?

Figyelt kérdés

...vagy hogy kell elképzelni a fizikai és szellemi síkok egymásra hatását, elkülönülését, ezt az egész illúziót és a való valóságot, hogy "működik"?


Nagyon sokáig abban a hitben; tudatban éltem, hogy a fizikai és a szellemi dimenzió két teljesen más dimenzió. Mostanság ráeszméltem, hogy jóval "közelebb" vannak egymáshoz, mint gondolnánk.


2011. szept. 20. 20:20
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
47%
Nem értem, hogy állítható ennyire biztosra, hogy nem léteznek szellemek, lelkek! Ezt is úgy kell fölfogni pont, mint az első példánál a vízbe öntött málnaszörpöt. Szerintem a víz a testünk, a málnaszörp pedig a lelkünk. Mikor élünk, ott kering bennünk a málnaszörp-lélek, és mikor meghalunk, kiszabadul onnan, és tovább létezik!
2011. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!