Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hol van vége a fizikai síknak...

Hol van vége a fizikai síknak és hol kezdődik a transzcendens dimenzió?

Figyelt kérdés

...vagy hogy kell elképzelni a fizikai és szellemi síkok egymásra hatását, elkülönülését, ezt az egész illúziót és a való valóságot, hogy "működik"?


Nagyon sokáig abban a hitben; tudatban éltem, hogy a fizikai és a szellemi dimenzió két teljesen más dimenzió. Mostanság ráeszméltem, hogy jóval "közelebb" vannak egymáshoz, mint gondolnánk.


2011. szept. 20. 20:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

A kérdésed zavaros ám:-) A szellemi sík a gondolkodás a fizikai meg a létezés, az élet maga. Más nincs. Talán így pontos?

Nem létezik szellemvilág meg hasonlók.

2011. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Ha már fizikai "sík"-ról beszélsz (találó), akkor a transzcendenssel együtt alkotják a teret - kb. így lehet elképzelni:

http://www.youtube.com/watch?v=7nGYnmx8v4I

2011. szept. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
72%

"A béka lent lakott a kútban. Ha szomjas volt, ivott a kút vizéből, ha éhes volt, kicsiny rovarokat evett.

Pacsirta szállt a kút fölé, leült pihenni a kút kávájára.

A béka megkérdezte: - Te hogy kerülsz ide?

- Egyetlen lélegzetvétellel ötezer métert repültem. Elfáradtam, megszomjaztam, innék a kútból - felelte a pacsirta.

- Ugyan, ne túlozz! Az égbolt akkora, mint a kút nyílása, hogyan tehettél volna meg olyan nagy utat?

- Tévedsz, barátom. Az égboltnak nincsenek határai, az égbolt végtelen.

A béka felnevetett. - Ne akarj okosabb lenni nálam! Naphosszat itt ülök a kútban, és az eget bámulom! Kizárt dolog, hogy tévedjek"


:)

2011. szept. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
47%
Sok mindenre igaz lehet ez a tanmese csak épp a szellemek világára nem:-)) Utóbbi esetben a béka fogyatékos és nem látja , hogy a körülötte lévő fal takarja el a látnivalókat? A tudomány észreveszi a falat is és azt is megvizsgálja, mivel tudja vagy feltételezi, hogy ott az ég a fal mögött-)) Sánta mese, de jó:-))) Szellemekről viszont nincs oka senkinek még feltételezni sem,hogy léteznének:-))
2011. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Klüti válasza:
22%
a halál f.sza után 8 km-re kezdődik
2011. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
88%
Ez egyénenként változó. Nekem például már 2 pohár vodka után véget ér a fizikai sík.
2011. szept. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen más dimenzió a kettő. Az viszont tény, hogy a mi gondolataink a fizikai síkon születnek meg az agyacskánkban.
2011. okt. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 valasz88 ***** válasza:
El foglak keseríteni: csak fizikai sík van.
2011. okt. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"El foglak keseríteni: csak fizikai sík van."


Bizonyítsd be! :)

2011. okt. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Gojira

Zene vagy Godzilla? Vagy mindkettő?

2011. okt. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!