Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mostanában félek a kisértetekt...

Mostanában félek a kisértetektől, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Még sosem láttam egyet sem,csak hiszek a létezésükben,de nem akarom látni őket,főleg a saját szobámban.

Kb egy hónapja néztem paranormális jelenségekkel foglalkozó műsort és voltak ott durva videók.Akkor is féltem kissé,de aztán elmúlt.Most megint előjött és nem tudom hogy mulasszam el ezt a félelmet. :(

ja és nem vagyok már gyerek,19 éves vagyok


2011. aug. 23. 00:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell félned, mert ha nem idézed őket, békénhagynak, és igazuk van azoknak, akik ezt mondják, hisz nem megy hozzád sörözni stb
2011. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ami nem létezik csak a fantázidában az békén is hagy ha elfelejted:-) Szellemek nincsnek, ne izgulj.
2011. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen azért már elég gáz kísértetektől félni. Gondolj arra, hogy a társaságodban ha ezt akárkinek elmondanád, vicc tárgya lennél. :(

Ne nézz paranormális marhaságokkal foglalkozó műsort amúgy, ez a megoldás. Mind átverés és kitaláció, de aki hajlamos hinni az ilyenekben, azt méginkább erre ösztönzi, hogy a saját árnyéka is már fenyegetést jelent számára.

2011. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válasz korrekt. Kísértetek nincsnek. Ment a zöld kéz:-))

Ne félj ezektől. Az élők között vannak rossz emberek, szerintem azokkal nehezebb megbírkózni néha:-))

2011. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

egy idő után elmúlt szerencsére :)

nem tehetek róla,de érdekelnek ezek a műsorok és szeretem őket nézni,csak néha este szokott az agyam bekattanni amikor sötét van..

egyébként valaki kérdezte,hogy milyen műsor.. a címe az volt,hogy Fact or faked Paranormal files. Végignéztem minden részét (angolul),de azt mondták októberben új részek jelennek meg. Nem csak kisértetekről szól,hanem mindenféléről

2011. szept. 7. 23:01
 16/19 anonim válasza:
Félni a kísértetektől? Én úgy vagyok ezzel hogy amíg nincs nála lőfegyver vagy robbanóanyag addig nemtehet bennem nagyobb károkat :) Ezt a béna dumát meg unom hogy idegileg tesz tönkre ennek is csak te parancsolsz.
2011. szept. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Ferry123 ***** válasza:
Áld meg magd és horgy egy patkót a nyakadban
2011. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 zöldségnyúllal ***** válasza:
Ülj le, igyál meg egy kakaót és nézd meg a mátrixot.
2011. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Nah figyelj! Én úgy vagyok ezzel hogy igen is léteznek valamilyen lények (lehet ezt mondani szellemnek kísértetnek démonnak stb.). Tapasztalatom alapján ha eddig nem voltál képes érzékelni őket akkor nem is fogod most már tudni ;)." Erre születni kell"... Szóval most már kevés esély van rá hogy valaha is érezni/látni/hallani fogod őket. Nah de visszatérve az eredeti témához. Mivel ők bántani nem tudnak téged ne félj tőlük mert fölösleges :).

K

2015. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!