Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi volt életed legijesztőbb...

Mi volt életed legijesztőbb dolga?

Figyelt kérdés
hm?
2011. aug. 13. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2011. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit hosszu.Kolokkoromban egyszer-ugy 14-15 leehettem- nyari szunetben mint mindenki sokaig szerettem volna aludni.Szokasom volt valamiert,hogy reggel mikor a szuleim elmentek atfekudtem az agyukba.Az apam oldalan aludtam felalomban mikor hallottam egy olyasmi hangot mint az apame,hogy "eriggy arrebb a helyemen fekszel".Felebredtem mert azt hittem apam hazajott es le akar fekudni.Sofor volt, ossze-vissza melozott.De ahogy felebredtem senki sem volt a szobaban.Visszacsuktam a szemem es mivel elotte par honapja halt meg a nagyapam ilyenek jatrak a fejemben mindenfele felelem vagy egyebb jelentes nelkul,hogy tuti az oregapam hangja volt.Es ebben a pillanatban ereztem hogy nem tudok megmozdulni.Elkezdtem mocorogni de ugy ereztem mitha 100 kezzel lefogtak volna.Nem ereztem a kezeket ez csak egy hasonlat volt, enyhen tudtam mozdulni mintha "csak" lefogtak volna.Ekkor nagyon megremultem es orditani akartam de nem jott ki egy hang sem a torkomon.Mint egy alomban de en 1000%-ra tudom,hogy ebren voltam mert vegig az ajtot bamultam menekulest remelve.Probaltam ficankolni es az egyik pillanatban mintha kiszabadultam volna es fel tudtam ugrani az agybol es odaszaladtam az ajtohoz.Majd gyors feloltoztem es elrohantam otthonrol.Kb f8 lehetett reggel...Azota sem tudom mi tortenhetett de felettebb ijeszto volt elhihetitek.
2011. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Killgun ***** válasza:
95%
PAralízis,és álmodtál .') vagyis haosonló ahhoz.Ez az elalvás előtti állapot,amire általába nnem emlékszünk.Van rosszab is ám,mikor megjellenek paralízisk özben szörnyek,tehát álmodsz is már közben...Na azér para,ha az ágyad alól kimászik valami rémálom az elm utcában szereplő izé...xD nekem ez volt,és azthittem befosok...
2011. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer meghaltam. Komolyan. 16 másodpercre majd újra élesztettek.
2011. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor meghíztam:) De ez már a multé :D


Viccet félretéve,mikor gömbvillámot láttam,eléggé megrémültem.

2011. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szociális intézményben dolgoztam éjszaka.

Egyedül voltam, nem volt benn kollégám.

Már mindenki aludt, én meg végigjártam a folyosót, és ekkor valaki a nevemet mondta a hátam mögött.

Tisztán hallottam.

Megfordultam, de nem volt ott senki.

És az egész folyosón, sőt a másik folyosón sem volt senki.

A lakók meg az emeleten aludtak, ők nem lehettek, mert, ha lejöttek volna, az emeleti ajtó nagyon nyikorgott, hallanom kellet volna.

Nem volt ott senki, de tisztán hallottam a nevem.


Ezt nem tudom mire vélni.

Azzal próbálom magyarázni, hogy álmos voltam, és érzékcsalódás volt.

2011. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
52%

mikor elütött egy dodge viper

de tényleg elütött

2011. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Te szerencses!Pont egy Viper? :D De tudom,hogy nem almodtam mert folyamatos volt a tortenes mikozben nem birtam megmozdulni es ahogy megbirtam felugrottam es az ajtohoz szaladtam amit ezalatt folyamatosan bamultam.Tuti nem almodtam.Meg nekem nem jott elo semmi szorny...
2011. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
A házunk felett robbant egy gömbvillám. Pont kint voltam a teraszon. Durva volt...
2011. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Arra riadtam fel álmomból éjszaka, h nem kapok levegőt és mintha fojtogatnának kinyitottam a szemem, de nem volt ott semmi, aztán újra rendesen vettem a levegőt, mintha mi sem történt volna. Sose láttam se szellemet, se földönkívülit, és semmilyen természetfeletti lényt.
2011. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!