Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Madáriszony. Miért? Hogy...

Madáriszony. Miért? Hogy végezhetek vele?

Figyelt kérdés
az a baj, hogy félek a galamboktól. a többi madár nem vészes, de... ha meglátok egyet az utcán akkor inkább átmegyek a másik oldalra, nem merek leülni a padra, mert hátha odajön egy, a régi lakásomban a fürdőszobából hallottam a hangjukat mert ott volt a fészkük a közelben, néha láttam is egyet. nagyon rettegek! ha valakivel sétálok és arrafelé megyek ahol vannak, akkor nagyon elkezdek parázni, és gyorsan beszélek... de tuti megérzik a félelmemet! már kiskorom óta ez van, pedig állítólag még kiskoromban kergettem is őket, de nem tudom, hogy miért félek ennyire tőlük... már 16 leszek (amúgy lány vagyok) és még mindig... ez mitől van? mit tudnék tenni ellene?
2011. júl. 6. 12:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
kösz:D
2011. júl. 6. 21:24
 12/20 anonim ***** válasza:

Persze értem a megcsípés csak példa volt. Én pl. a tolltól is nagyon undorodom. Talán nincs más amit ennyire utálnék még a bohócokat sem. Pedig hát ők se a kedvenceim. Itt vagyok 26 évesen egy 2 éves gyerek anyjaként 12 hetes terhesen és egyszerűen én sem értem, hogy miért van ez az egész. Azt szoktam mondani, hogy be kéne gyűjteni az összes madarat meg bohócot és elküldeni őket egy távoli bolygóra boldogítsák ott egymást.

A tegnapi sorstársad

2011. júl. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
ja énis régen azt találtam ki hogyha felnövök akkor összeállítok egy csapatot akik végeznek velük XD ja a tolltól énis:/ vagyis ami olyan szürkés... vagy barna...
2011. júl. 7. 10:30
 14/20 anonim ***** válasza:

Én mindegyiktől! Így ha valahol máshol kell aludnom (pl. nyaralunk) akkor előre odatelefonálok, hogy "allergiás vagyok", szerezzenek be anti allergén ágyneműt vagy tüntessék el az ottanit takarítsanak ki jól és mi visszük a sajátunkat! Építek egy rakétát és az álltalad utált dolgokat belegyömöszölheted és a madarakkal meg a bohócokkal együtt Plútó körüli pályára állítjuk a Földön felesleges undorítóságokat.....

A 26 éves anyuka

2011. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
és te el szoktad mondani az iszonyodat? én attól félek kiröhögnek...
2011. júl. 7. 14:46
 16/20 A kérdező kommentje:
amúgy köszi jó ötlet ez a rakétás XD a szúnyogokat, legyeket is tegyük fel rá :D :)
2011. júl. 7. 21:14
 17/20 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy mondom! Ha mennünk kell valahova, akkor csak annyit mondok, hogy allergiás vagyok és legyenek kedvesek kicserélni az ágyneműt, mert nem szeretném ha a mentő vinne el.... :)A hozzám közel állók tudják és elfogadják!
2011. júl. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
:)
2011. júl. 8. 18:02
 19/20 anonim válasza:
Ajánlanék egy beretta px4 storm típusú CO2-gázas ismétlő légpuskát (nem kell minden egyes lövés után újratölteni)reflexirányzékkal és 3 tartalék tárral.Ha nem is szűnik meg a félelmed talán legalább nagyobb magabiztosságot ad és a segítségével arra mehetsz,amerre akarsz, illetve ha ténylegesen megtámadnak, miután kiürül a tár a puskatus szakszerű használatával továbbra is védettséget élvezel velük szemben!
2011. júl. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Elnézést elírás történt: beretta cx4 storm
2011. júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!